Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gata?Ti-am inchis gura?Esti slab bilute.Am sa va anunt si am sa pun poze,nu este o rusine. :D

 

E adevarat ca am dat acel rs,dar mi.am luat altceva(vad ca te intereseaza),tu ai dat 4mii euro sau cat e un rs nou,chiar nu am idee,pentru a invata sa cazi,sa intri in garduri,copaci etc.

Mesaj completat

Credeam ca ti.ai luat rs125 sa te inveti cu traficul,tu zici ca l.ai luat pentru a invata sa cazi..foarte misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Respect fata de el?Da e vrun zeu ma?Un zeu care merge pe bicicleta :D.Vorbesti de parca ar fi vrun campion...

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect fata de el?Da e vrun zeu ma?Un zeu care merge pe bicicleta :D.Vorbesti de parca ar fi vrun campion...

 

cati km am eu pe 2 roti,trebuie sa mai mergi tu destul:* adica in ani :D

Mesaj completat

Ti-a cerut cineva parerea despre acest microb infect?Microb zi ma ce motor ai?

 

terminat mai esti.

Mesaj completat

Respect fata de el?Da e vrun zeu ma?Un zeu care merge pe bicicleta :D.Vorbesti de parca ar fi vrun campion...

 

Nu.s zeu,se vede ca esti un copac si nu intelegi ce a spus omul.de curiozitate intreb cati km ai pe rs-ul ala?cred ca ai vreo 20 de mii....prea expert esti 8-> :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cati km am eu pe 2 roti,trebuie sa mai mergi tu destul:* adica in ani :D

Mesaj completat

 

 

terminat mai esti.

Mesaj completat

 

 

Nu.s zeu,se vede ca esti un copac si nu intelegi ce a spus omul.de curiozitate intreb cati km ai pe rs-ul ala?cred ca ai vreo 20 de mii....prea expert esti 8-> :D

da' ai avut tu vreodata combinezon+cizme+casca+manusi si permis :D) cum a avut el in prima zi cand a iesit ? mai lasa tu kilometrii astia..totul se invata.si nu tre' sa te dai mare , ca rs-ul tau mai mult prin garaj pt poze a stat..ce-ai mai avut?tzr 50?rs50? pL.M

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

Cam toti sunt tari pe aici, postez cu frica.

Toti tari in gura, toti reisari, ai de (cuvant urat) mea duceti-va ma afara si mai plimbati-va cat mai e vacanta ca nu mai iesiti afara cand incepe scoala.

 

Prefer sa nu dau exemple, oricum or sa se simta ei si or sa posteze dupa mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Nu.s zeu,se vede ca esti un copac si nu intelegi ce a spus omul.de curiozitate intreb cati km ai pe rs-ul ala?cred ca ai vreo 20 de mii....prea expert esti 8-> :D

Nu am ma nici multi km nici expert nu sunt.Sunt chiar amator. :D

 

Dar la intrebare tot nu mi-ai raspuns.CE MOTOR TI-AI LUAT?Niciunu?Da-i drumu de aici la biciclete.ro .

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am ma nici multi km nici expert nu sunt.Sunt chiar amator. :D

 

Dar la intrebare tot nu mi-ai raspuns.CE MOTOR TI-AI LUAT?Niciunu?Da-i drumu de aici la biciclete.ro .

 

acuma am un rs50.probleme?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce?Nu esti in stare sa iei carnetu sau de ce plm?Eu oricum nu cred ca ai nimic,atata timp cat esti 20/24 pe forum. :D

 

Am fost racit si am stat in casa ,iar acuma e vremea aiurea

post-24144-1251616620_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi ma ALINU, baga-ti mintile in cap ! Ti-ai luat RS ca sa cazi cu el "ca nu patesti nimic" si doar cu 600 e periculos? Vezi ca un foarte bun prieten d-al meu a murit pe 125 si nu a fost singurul care sa-si gaseasca sfarsitul pe o motocicleta de capacitate mica... se moare si pe scuter my friend ! Parerea mea este ca esti un mare idiot care nu are ce sa caute pe o motocicleta deoarece te vei sinucide fara sa vrei + nu meriti acea motocicleta daca te doare-n poponeata ca-s sparte carenele. Nu incerca sa ma contrazici, deoarece cum a spus si Microb, cand aveam eu RS, tu admirai pozele care le uploadam eu ! 'ai gea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Da-i drumu si tu de aici ma,care ti-ai luat motor sa agatzi fete. :D .Tu si cu microb 2 frezati cu placa ce faceti poze funky cu motoru sa puneti pe hai5 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce gaura ai iesit ma pishatule de-ti permiti tu atatea ? Vezi-ti in plm de drum sa nu te infigi in vreun copac. Daca ne-am intalni pe acelasi traseu, singurul lucru care l-as agata ai fi tu la mijlocul virajului, daca intelegi ce vreau sa spun. Hai marsh away pruncule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...