Sari la conținut

Un Sondaj


me_stz
 Share

Postări Recomandate

stiu k e frumos sa-l inmatriculezi, sa mai ai si carnet dar totusi... Intreb si eu: voi v-ati inmatriculat scuterele/ aveti carnet? intreb pentru ca mai am o luna pana la examen, nu mai am rabdare si ma tot bate un gand sa imi iau un scuter mai varza SH ca sa ma obisnuiesc prin oras pana imi iau ceva de 125. ce ma sfatuiti?

Editat de me_stz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat mai tine pana iti iei ceva de 125? de banii de scuter sh poti sa iti iei echipament ceva. nu merita sa dai bani aiurea. parerea mea..

 

:bounce: :rolleyes: - mai ales ca nimeni nu vinde un scuter de bun, hai sa fim seriosi, indiferent de caz. Scuterele de<50cc. SH nu merita pentru ca sunt fugarite si mai mult ca sigur ca trebuie segmentat si poate si alezat si gadilat mult timp dupa. Daca ai bani sa-i tragi un kit n-ai decat, dar costa destul de mult si nu stiu daca merita :crack:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu k e frumos sa-l inmatriculezi, sa mai ai si carnet dar totusi... Intreb si eu: voi v-ati inmatriculat scuterele/ aveti carnet? intreb pentru ca mai am o luna pana la examen, nu mai am rabdare si ma tot bate un gand sa imi iau un scuter mai varza SH ca sa ma obisnuiesc prin oras pana imi iau ceva de 125. ce ma sfatuiti?

 

eu sunt de alta parere fata de restu...

ia unu de 50 pe care sa-l ti vr-un an dupaia il vinzi si iei unu de 125.

Uite-te ce semnatura ai :bounce: ... "Viteza SINucide" ... unu de 50 SH merge pana pe la 70 km/h in chimb unu de 125 merge pana la 120 km/h...

deci eu zic sa iei unu de 50 sa inveti umpic cum se conduce, si treburi deastea...

 

referitor la ce ai mai intrebat, a meu nu-i inmatriculat si nu am carnet... dar ar fi frumos sa am :crack: pana o sa fiu in regula cu tot, merg ca pe ace :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...