Sari la conținut

atentie la tepari


soimu
 Share

Postări Recomandate

Rau e pamantul ca-l tine

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam fain baieti.......asta e...pe la mine sigur nu va mai trece,macar sa il taxati cum trebuie daca va trece pe la voi sau datii viteza.....ramane la aprecierea voastra...e un simplu sfat

 

...merge careva la AC/DC ?...pana acum suntem 2... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia-s d-aia cu obrazul gros... vezi sa nu te arda si a doua oara :P mai bine da-i pe costum preventiv . :P

;)

Mesaj completat

Mersi pentru avertisment.

 

Sincer, trece in fiecare zi prin fata pe la noi, iar acum macar stiu ce ii poate capul.

 

 

 

Spor la recuperat.

nu vreau sa mai recuperez nik, fiindca nu imi place tigania.....dar in caz ca trece si pe la voi...plata inainte frate ca la bagaboante...ma repet iar e doar un sfat :)

Mesaj completat

fac o paranteza aviz la topicul deschis de badea Zafer cu zx7 alb....mi-a adus electrozi de inox de 2,5...i-am zis sa ii ia inapoi nu am la ce sa ii folosesc(sunt mari ,eu sudez cu inox de 1,6).....mi-a adus intradevar niste piese de gpz de 600 din 91...a zis ca nu are ce face cu ele....i-am specificat ca alea mi le aduce ca vrea el ..daca mi le da bine daca nu iarasi bine imi era indiferent

buuun....in alta ordine de idei si dioptrii funduri de sifon sa fii avut la ochi si nu ii puneam un telescop mai sus si unu mai jos la diferenta de 1cm sau cat a zis...in plus de asta....sa presupunem ca i le-am montat asa..,dar cum montam axul la roata in cazul asta

de ce nu raspundea la telefon?

de ce atunci cand i-am zis pretul a zis ...da frate e super bine...?

de ce m-a inbarligat ca a cumparat motoru' din tara...cand el l-a luat de la un tip din cta(care i-am schimbat si lui semeringurile,...e asta nu a mai cazut si i-am montat telescoapele corect de data asta :P ...nu am mai gresit ca la zafer)....hmmmm si culmea...si lui are sa ii dea bani

daaar vaaaaiii ce intamplare....daca nu postai poate era mai bine ca nu intram in amanunte

cred ca am scris destul si poate v-ati plictisit de povestea asta

 

 

 

you loser

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

Mesaj completat

 

nu vreau sa mai recuperez nik, fiindca nu imi place tigania.....dar in caz ca trece si pe la voi...plata inainte frate ca la bagaboante...ma repet iar e doar un sfat :P

Mesaj completat

fac o paranteza aviz la topicul deschis de badea Zafer cu zx7 alb....mi-a adus electrozi de inox de 2,5...i-am zis sa ii ia inapoi nu am la ce sa ii folosesc(sunt mari ,eu sudez cu inox de 1,6).....mi-a adus intradevar niste piese de gpz de 600 din 91...a zis ca nu are ce face cu ele....i-am specificat ca alea mi le aduce ca vrea el ..daca mi le da bine daca nu iarasi bine imi era indiferent

buuun....in alta ordine de idei si dioptrii funduri de sifon sa fii avut la ochi si nu ii puneam un telescop mai sus si unu mai jos la diferenta de 1cm sau cat a zis...in plus de asta....sa presupunem ca i le-am montat asa..,dar cum montam axul la roata in cazul asta

de ce nu raspundea la telefon?

de ce atunci cand i-am zis pretul a zis ...da frate e super bine...?

de ce m-a inbarligat ca a cumparat motoru' din tara...cand el l-a luat de la un tip din cta(care i-am schimbat si lui semeringurile,...e asta nu a mai cazut si i-am montat telescoapele corect de data asta :P ...nu am mai gresit ca la zafer)....hmmmm si culmea...si lui are sa ii dea bani

daaar vaaaaiii ce intamplare....daca nu postai poate era mai bine ca nu intram in amanunte

cred ca am scris destul si poate v-ati plictisit de povestea asta

 

 

 

you loser

nu cred ca are rost sa stau sa ma postez aiurea.va intra si baiatul care mi la reparat.si ai sa vezi ca axul furcii din dreapta.acolo unde se prinde sus la imbinare.era pus mai cu 1 cm mai jos.si te-am intrebat de pe atunci dak e ok ca trage dreapta si u ai zis ca nu are cum.eh uite ca din cauza la lucrul asta am cazut..pt mine topicul este inchis..iar 2 nu ti-am zis ca motorul l-am luat din tara.motorul l-am luat de la baiatu care ti l-am adus EU sa ai schimbi semeringurile..si are topic si aici pe site deschis cu numele Revolutie.oricum nu sunt genul de om care sta sa se certe aiurea cu lomea .mai ales ca am si alte probleme pe cap de la accident!asflat uscat la restul si sper sa nu cadeti cum am cazut eu!

Mesaj completat

nu cred ca are rost sa stau sa ma postez aiurea.va intra si baiatul care mi la reparat.si ai sa vezi ca axul furcii din dreapta.acolo unde se prinde sus la imbinare.era pus mai cu 1 cm mai jos.si te-am intrebat de pe atunci dak e ok ca trage dreapta si u ai zis ca nu are cum.eh uite ca din cauza la lucrul asta am cazut..pt mine topicul este inchis..iar 2 nu ti-am zis ca motorul l-am luat din tara.motorul l-am luat de la baiatu care ti l-am adus EU sa ai schimbi semeringurile..si are topic si aici pe site deschis cu numele Revolutie.oricum nu sunt genul de om care sta sa se certe aiurea cu lomea .mai ales ca am si alte probleme pe cap de la accident!asflat uscat la restul si sper sa nu cadeti cum am cazut eu!

TOPIC INCHIS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are carnet de vre`o 3 ani..e baiat bun numai vb`ti aiurea..am vb cu el de niste piese si mi le`a si montat :D

 

Mesaj completat

Nici nu are 20 de ani impliniti si tu imi zici ca are permis de 3 ani? bai...las-o drac` de treaba.

 

Mesaj completat

Da ma, dar e baiat bun :laugh:))

Ba Georgica succes la recuperarea banilor.

 

Mesaj completat

Mesaj completat

 

 

Mesaj completat

:laugh:

Ce specimene , nici macar nu sunt in stare sa se acopere reciproc. Nu pot sa cred ca stai sa-ti mai bati capul cu asa ceva. Solutiile sunt doua, si sunt simple. Hotaraste pe care vrei sa o adopti. Toatra stima tovarase. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

il stiu pe domnu Zafer,si eu i-am dat o pereche de scaritze pe care le-a facut pierdute: "ca stii dom'le ca ma duceam spre facultate si m-a enervat unu cu o masina si m-am dat pe o roata si mi-au cazut de sub sha" in fine,nu i-am zis nimik,am crezut k e baiat simtit da vad k nu,si de ce accident zice el nush k pe data de 10 se plimba cu roaba aia alba care se lauda la baietii din bratianu ca a trecut p langa mn si trotinel cu 310 spre mangalia,(eu nu imi aduc aminte sa ma fii dus cu trotinel si el in mangalia)in fine,daca isi monteaza scaritzele sper sa i se rupa sa ia o gura d asfalt sa vada si el c gust are si poate ii vine mintea la kap.

 

Si inca cva daca astea sunt tobe GPR eu am 3 bilute http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

hmmm,dyno jet? 150 cai? eu cred k el habar n-are ce inseamna dyno jet,pt cun. tale generale dyno jet-ul este un set de jiglere marite asa iar cei 150 de cai cred k sunt raniti,tavaliti,schiopi,si mult prea imbatraniti.....

Editat de aprilia.power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trololololol ce manea de motocicleta ... bat la pariu ca etrierii, bascula si cadru sunt vopsite la pensula

auzi tu tobe gpr hahahah

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bagami-as .... in soba lui cu roti ! 310? =)) eu sar frecvent de 475 =)))

taran infect !

PS : tevile alea 2 se numesc mai nou GPR? =)) ori ai vrut sa scrii PVC?

Editat de bau-bau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soimu,scz k te intrb,tobele alea "GPR de sub sha pt circuit" sunt facute cumva din teava de irigatii? =))))))

:ok:)...nu men...asa a vrut el sa ii fac, asa i-am facut....din teava de inox de 42 mm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

s-a transformat in caterinca topicul asta. Nu contesc mana de lucru a lu' soimu, ci ideea aluia de a gandit tobe d'alea.. designer...fraaaaateeeeeeee ;) Akrapovic - top-quality exhaust, din teava de irigatii =)) =)) =)), mai bine punea o toba finala de dacie 1310 sub sa ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu e cosciugul ala de motor pe care a murit baiatul ala anul trecut? Ma bazez pe faptul ca am vazut un lexus al unei persoane cunoscute in poza de pe bikeshop si cam stiu zona din care ar putea fi si etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...