Sari la conținut

Enduro Touring & Adventure


dorin-moto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poza de anul trecut.

 

:crack:

Stiu si eu de "problema" asta din poza.

Dar eu nu pot pune poze ca era noapte si nu se vedea nimic. Daca v-ati intors, ati facut o alegere inspirata. Eu m-am bagat sa trec peste groapa si am ramas "impotmolit", dar au venit ajutoare de la Cluj si pe la 2 noaptea am iesit de acolo. Nu vreau sa-ti spun cat de aproape am fost sa plonjez in groapa aia, ca era noapte si nu era semnalizata si mergeam si tare. Singurul lucru care m-a facut sa franez la timp, a fost o sarma de pe drum, care m-a facut sa-mi pun semne de intrebare, si asa am oprit la 2 m de groapa. Altfel, as fi cazut in ea.

Oricum, chiar daca nu puteti trece, urcarea pana la Agris...merita.

"Succesuri" Poly! is curios daca puteti trece.

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

Stiu si eu de "problema" asta din poza.

Dar eu nu pot pune poze ca era noapte si nu se vedea nimic. Daca v-ati intors, ati facut o alegere inspirata. Eu m-am bagat sa trec peste groapa si am ramas "impotmolit", dar au venit ajutoare de la Cluj si pe la 2 noaptea am iesit de acolo. Nu vreau sa-ti spun cat de aproape am fost sa plonjez in groapa aia, ca era noapte si nu era semnalizata si mergeam si tare. Singurul lucru care m-a facut sa franez la timp, a fost o sarma de pe drum, care m-a facut sa-mi pun semne de intrebare, si asa am oprit la 2 m de groapa. Altfel, as fi cazut in ea.

Oricum, chiar daca nu puteti trece, urcarea pana la Agris...merita.

"Succesuri" Poly! is curios daca puteti trece.

 

Nu mai este ruptura,s-a reparat.Noi am cobarat in groapa si am urcat prin alta parte dar, tot n-am scapat de impotmoleala.

 

Deci maine la 9-9:15 OMV Calea Turzii?

Editat de Poly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine oameni,ne vedem maine :grinbandit:

 

si eu prezent cu 25 academic , sper sa nu intarziu ca mi-am angajat trezitor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns cu bine , Super tura super colegi de drum...

 

:cheers: si eu si eu, asteptam pozele putin mai tarziu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravos generatie! Faina tura!caprioare, coclauri si pina la urma tocmai cind pierdusem speranta, am vazut chiar si narcisele :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina tura ....poate un pic prea putin noroi :scratch:

 

Mda, dar ursoaicei mele incaltata cu Anakee nu i-a placut deloc noroiul, drept pt care m-a pus capra :laugh:

 

Rad de unu singur cand imi amintesc cum am vrut sa schimb fagasul de noroi si in secunda 2 stateam in patru labe muscand din tarana si cu ursoaica lesinata langa mine. Noroc cu Andrei care ne-a resuscitat si am plecat mai departe :lol:

Editat de Dane_Bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina tura, faini oameni, ma bucur ca m-am aventurat cu voi!

 

Am si eu ceva poze, dar habar n-am cum sa le pun ... poate imi explica careva... (sau poate imi iese...)post-37085-0-27723500-1337547320_thumb.jpgpost-37085-0-20674800-1337547616_thumb.jpg post-37085-0-69502200-1337547737_thumb.jpg post-37085-0-26930200-1337547758_thumb.jpg post-37085-0-08488100-1337547784_thumb.jpgpost-37085-0-74113500-1337547846_thumb.jpg post-37085-0-24844500-1337547892_thumb.jpg

 

Dane, lasa ca si eu am picat ca musca dupa tine...noroc cu Andrei care m-o pus pe picioare :cheers:

 

Atti, te-am mai asteptat si la iesirea din Luna inca vreo 5 minute, dar nu am mai putut sta... sper ca ai ajuns cu bine si nu te superi.

 

Pana la urmatoarea aventura, odihna placuta pt toti,

 

Laci

post-37085-0-84199000-1337547914_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...