Sari la conținut

MZ gat de lup la scrap- repede! (azi)


mihaiachi
 Share

Postări Recomandate

Am gasit la un scrap in Bolintin MZ-ul din poza. Nu exista altceva in afara de ce-i in aceasta poza. Eu plec incolo cam pe la ora...10, daca vrea cineva ceva sa zica. Pe urma nu ma mai duc, o sa pun motorul la adapost cat de cat dar nu pot garanta nimic. Voi putea da, ulterior, detalii cum sa ajungeti acolo dar sunt 30 km din Bucuresti.

 

e7dsuv.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect... sunt prea departe că îl luam cu totul... încă un fier în plus nu strică, în minus.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jerry a primit pe PM telefonul meu. Eu ma duc acum acolo, o sa intreb cioara cu cat o da cu totu'.

 

Oricum eu o sa ii zic sa-l pastreze- neclar cat o sa vrea sa-l tzina, shi cine il vrea ulterior va trebui sa mearga singur sau sa-mi dea banii de benzina pana acolo (25 lei).

Pot livra pe un pet de cico la sf lui iunie pe traseul Bucuresti- Arad, probabil pe DN1 prin BV, apoi Sighishoara- Sibiu- Deva- Arad.

Editat de mihaiachi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost shi am saltat rotzile cu tot cu platourile cu sabotzi etc si telescoapele spate. Tre' sa dezgrop rotzile mele, sa vad cum se prezinta (astea sunt f bune) si daca are cineva nevoie, sa zica, o sa dau doua din ele si probabil si telescoapele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...