Sari la conținut

Intalnire moto Ploiesti (Bucov) , care vine?


adante05
 Share

Postări Recomandate

ce misto a fost in familie....

locatie super,vreme asisderea,ce mai...daca se numea MOTOROCK V...si erau mai multi motoristi, era si mai bine... (poate la anu`..)

:cheers: tuturor... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost chiar ok, eu una m-am distrat cu gasca mea din Ramnicu Sarat si Buzau. Si ideea cu accesul restrictionat in zona corturilor a fost buna. Foarte funny a fost ca se uita lumea la noi cum ne manifestam din spatele gardurilor, ca la zoo..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ma bucur foarte mult ca exista si oameni cumsecade care au binevoit macar sa vina, sa vada si sa se bucure de spectacolul oferit..Imi pare rau in acelasi timp ca inca exista persoane, si aici ma refer la ploiesteni, care nu vor sa ajute sub nici o forma acest oras ci doar pe ei insasi..Nu-mi dau seama cu ce..

Acest eveniment a fost gratuit si, desi nu a avut un profil strict moto, am dorit sa continui aceasta traditia a noastra, tuturor...

Nu s-a numit Motorrock, Heavy Riders Bike Fest sau Tony's Bike Fest, dar a fost facut din dragoste pentru toti cei care au binevoit sa vina..

Cred ca nu mai are nici un rost sa zic ce a presupus acest eveniment din toate punctele de vedere, mai ales din punct de vedere financiar..Iar pentru toti "amatori" de barfe, Primaria Ploiesti si Administratia Parcului Bucov, nu au oferit nici un ban pentru organizare, Heineken, Coca-Cola si Ostrovit au trimis umbrelute si mese, iar restul partenerilor ne-au ajutat din punct de vedere al reclamei...de aici cred ca fiecare poate trage concluziile..

 

Si ca ultim paragraf, mici detalii de dupa eveniment, asta in cazul in care ar mai exista personaje gen Toma Necredinciosul, sa isi pastreze pentru sine parerile:

 

-29 trupe

-109 artisti

-45 de ore de muzica live

-2 scene

-60 000 W

-11 000 de participanti

-143 de zile de pregatire

-9 bibliorafturi de documente si contracte

-120.000 RON costul total al festivalului....

-0 RON sponsorizari

 

Imi doresc din tot sufletul sa ne intalnim si la anul!!!

Pana atunci multa bafta si va multumesc inca o data ca, prin simpla voastra prezenta, am putut sa oferim traditiei inca un an!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...