Sari la conținut

De Ieri Am Numar...rosu!


bb915
 Share

Postări Recomandate

Dupa luuuuuuuuunnnnnnnnngggggggggiiiiii asteptari seculare care au durat aproape 3ani de cand ma tot chinui sa ajung la un compromis AM REUSIT. E BMW, e din 2001, e pe injectie, are si ABS, am platit vama dupa noul tabel... asta e daca nu m-am grabit un pic asa imi trebuie :smoke:

 

 

 

Si pentru ca ieri dupa-amiaza am capatat numerele provizorii am hotarat sa ies si eu pentru prima data in legalitate pe strasse cu vacuta. Si pentru ca in oras era nebunie cu concertul Shakira am luat-o in directie opusa

post-4152-1153220106_thumb.jpg

 

Am fost super incantat de prestanta pe drumurile agricole :banana:

 

 

post-4152-1153220258_thumb.jpgpost-4152-1153220802_thumb.jpgpost-4152-1153220870_thumb.jpg

post-4152-1153220906_thumb.jpgpost-4152-1153220960_thumb.jpgpost-4152-1153221252_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

am hotarat sa ies si eu pentru prima data in legalitate pe strasse cu vacuta. Si pentru ca in oras era nebunie cu concertul Shakira am luat-o in directie opusa

 

 

Inteligente decizii...si motorul si plimbarea :-L !

Felicitari pt. noua achizitie, mii de kilometri sanatosi amandoi si cat mai multi bani de benzina :lol: :smoke: :laugh: !

Off-topic : Daca imi ies si mie trebile asa cum le-am planificat sper ca pina de 1 mai 2007 sa iti urmez exemplul :banana: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru jucarie!!! Sa ai cat mai multzi km cu ea fara probleme!!!

 

Hai deseara pe la 19:00 in Roma... Ca noi ne intalnim acolo, k de obicei... :smoke:

 

:banana: DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca pot ajunge in seara asta la roma pentru ca e ruga la sat de sf ilie, oricum nu o las neudata.

 

 

In we am planuit o mica excursiune cu pauza de dormit la trei ape... poate totusi sunt doritori :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...