Sari la conținut

Sfaturi KLX300


Postări Recomandate

Sal

 

Doresc sa achizitionez un KLX300 din 98 ptr soft enduro insa nu prea am cunostinte si informatii despre acest model. De aceea va rog daca stiti una alta despre acest model sa impartasiti informatia si cu mine (citeva cuvinte despre fiabilitate in caz ca sint poseeori).

Oare piesaraia pentru Kawasaki este accesibila ca pret?

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal

 

Doresc sa achizitionez un KLX300 din 98 ptr soft enduro insa nu prea am cunostinte si informatii despre acest model. De aceea va rog daca stiti una alta despre acest model sa impartasiti informatia si cu mine (citeva cuvinte despre fiabilitate in caz ca sint poseeori).

Oare piesaraia pentru Kawasaki este accesibila ca pret?

 

Multumesc

NUUUUUU kawa ia-ti Yamaha Honda suzuki ktm Husqwarnad anu kawe le urasc, am avut si nici unu no fost bun d enimic , mancator de bani in piese is benzina si dak e 4 timpi si ulei:P:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Kawasaki o sa stai naspa cu piesele. O sa le vezi doar pe ebay. Ia-ti un KTM mai vechi, un LC4 400 (SXC) tot de prin anii aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NUUUUUU kawa ia-ti Yamaha Honda suzuki ktm Husqwarnad anu kawe le urasc, am avut si nici unu no fost bun d enimic , mancator de bani in piese is benzina si dak e 4 timpi si ulei:P:))

 

dar ce, mai nou alea in 2T nu mai au nevoie de ulei sau doar nu-l mai consuma?? :)

Editat de XorX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...