Sari la conținut

Routes des Grandes Alpes


Postări Recomandate

Pai asta am vazut si eu ieri ca sunt cu compensarea la lumina cu -1,33... , F-7,1 , 1/1000... :lol:

 

Acum e alta viata! :smoke:

 

Drum bun in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Nu mai am nervii sa fac iesiri solitare dar asta nu inseamna ca nu ma bucur de locatiile ce le vad in pozele tale si ca nu mi-ar placea sa fac o tura acolo.

Pana una alta iti urez sa ai parte de o calatorie relaxanta, de vreme faina si de locatii si peisaje ce merita !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie maxima in continuare. imi pare rau ca nu am reusit sa ma alatur de vinerea trecuta...dupa cum ziceam ma freaca astia la birou la maxim....si din pacate anu asta e a 2 a anulare de anu asta ....am reprogramat pe 23 August toata ruta in alpi sa vedem daca imi iese. bafta si sa ne auzim cu bine :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca pt tine nu e problema, esti aproape. oricum rga nu e mare branza, mai misto mi se par alpii din italia- austria. in general franta e mai imperfecta in toate, mai jeg, mai coscovit...etc. riviera franceza e un aspirator de prosti cu bani, acum e pustiu pe aici desi e aproape 1 iul si vremea a fost buna. elvetia iar e naspa, se circula tare greu, e aglomerat si se lucreaza peste tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai facut niste poze prin menton de la revedere, de data asta le-am facut eu si aparatul era setat corect sa nu mai primesc reclamatii. au astia niste paine si niste prajituri de nu te poti opri din mancat, painea in special, mananc cate una intreaga goala.

 

http://picasaweb.google.com/11196369881064...MentonAuRevoir#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca pt tine nu e problema, esti aproape. oricum rga nu e mare branza, mai misto mi se par alpii din italia- austria. in general franta e mai imperfecta in toate, mai jeg, mai coscovit...etc. riviera franceza e un aspirator de prosti cu bani, acum e pustiu pe aici desi e aproape 1 iul si vremea a fost buna. elvetia iar e naspa, se circula tare greu, e aglomerat si se lucreaza peste tot.

 

Asta e si impresia mea despre Franta...nu toate pot fi perfecte, insa are farmecul ei :smoke: ...cat despre elvetia din pacate de vreo 2 ani se pare ca a intrat microbul lucrarilor in ei si efectiv s au apucat pe toate autostrazile....ca sa nu mai zic ce e prin orase...macarale macarale...cum da caldura primavara apar si limitarile pe autostrada ....partea buna e ca pe moto te descurci mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...