Sari la conținut

Biker's Party Iasi 18-20 August 2006


orestte
 Share

Postări Recomandate

:lol: drumul pana la iasi il gasim noi dar o mica harta sau ceva indicati despre locatie. eu nu am mai fost in zona aceea a moldovei.pt. corturi avem loc si cat costa?? :crack:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Program

 

 

Sâmbătă 19.08.2006

- - 15.00: Participarea la Pepsi Maxmotoracing Liniuțe, burn-out, demonstrații free-style & bike show;

-

liniutele si demonstratiile unde vor avea loc? tot pe Stefan cel Mare ca anu` trecut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti veni pe galati - barlad - vaslui - iasi drumul [national] e in conditii decente nu este nevoie sa o iei pe bacau sau alte ocolisuri.pana in galati te descurci ai mai multe optiuni,cand am fost la intalnire la voi am trecut dunarea pe la vadul oii - harsova si a fost ok.

 

totusi intre barlad si vaslui ai grija la caii aparuti spontan pe sosea, copii din sate care se joaca cu mingi, gasti, rate, oi si toate nenorocirile.

 

asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti veni pe galati - barlad - vaslui - iasi drumul [national] e in conditii decente nu este nevoie sa o iei pe bacau sau alte ocolisuri.pana in galati te descurci ai mai multe optiuni,cand am fost la intalnire la voi am trecut dunarea pe la vadul oii - harsova si a fost ok.

 

totusi intre barlad si vaslui ai grija la caii aparuti spontan pe sosea, copii din sate care se joaca cu mingi, gasti, rate, oi si toate nenorocirile.

 

asfalt uscat !

 

 

Cred ca traseul care l-am facut totusi a fost Constanta> Harsova>Braila>Galati>Barlad>Vaslui>Iasi cu mentiunea ca intre Galati si Barlad sunt 2 drumuri (1 mai palmat care e 80% fara sate, doar prin lanuri de grau si e chiar futere si il recomand, si altu mai aglomerat si mai lung cica). Partea cea mai proasta din traseu e intre Vaslui si Iasi dar e totusi decenta. Imediat dupa comuna Poieni e locatia.

Te asteptam cu drag :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firestarter Posted Yesterday, 05:57 PM

 

QUOTE(orestte @ Jul 29 2006, 02:22 PM)

 

 

Program

 

 

Sâmbătă 19.08.2006

- - 15.00: Participarea la Pepsi Maxmotoracing Liniuțe, burn-out, demonstrații free-style & bike show;

-

 

liniutele si demonstratiile unde vor avea loc? tot pe Stefan cel Mare ca anu` trecut?

 

depinde unde le da aprobare Stefan cel Mare a cazut oricum vom ajunge cu parada la acel eveniment, facem parte din echipa (logistica) :lol:

 

 

cel mai bun drum si cel mai scurt din ct-a spre iasi e

ct-a -braila (cu bacul de la braila, MACIN)-tecuci barlad vaslui iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti veni pe galati - barlad - vaslui - iasi drumul [national] e in conditii decente nu este nevoie sa o iei pe bacau sau alte ocolisuri.pana in galati te descurci ai mai multe optiuni,cand am fost la intalnire la voi am trecut dunarea pe la vadul oii - harsova si a fost ok.

 

totusi intre barlad si vaslui ai grija la caii aparuti spontan pe sosea, copii din sate care se joaca cu mingi, gasti, rate, oi si toate nenorocirile.

 

asfalt uscat !

 

 

multzam fain...io defapt sunt din cluj dar am facut si imi propun sa mai fac in

continuare impreuna cu tatamiu un mic tur al tzarii cu dneprele am fost la odorhei

acum suntem la bucuresti maine mergem la mare iar de acolo la iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multzam fain...io defapt sunt din cluj dar am facut si imi propun sa mai fac in

continuare impreuna cu tatamiu un mic tur al tzarii cu dneprele am fost la odorhei

acum suntem la bucuresti maine mergem la mare iar de acolo la iasi

 

 

Super tare! Bravo! Va asteptam:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu regret il anunt pe Alveola ca nu reusesc sa ajung la Iasi... :eek: Avem o nunta la care nu putem si nu vrem sa lipsim... :lol: in Brasov. Sorry, Iasi... :D

 

Cu bucurie te anunt ca ne vedem la nunta la BV :kick:

 

Intrunire Tres Bulles :D :D :crack: , desi cred ca dupa cum stiu gasca de la nunta, vor fi "molto bulles" :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu cu un "boboc" dupa mine...

Abia astept sa vad o gramada de motoare !

"BOBOCUL" e cumva ADVETURE-ul?

Sa-l stapanesti sanatos!

Cred ca o sa bem o bere acolo,numa sa am cu cine sa vin ,ca singur e naspa rau!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibilitati de cazare

 

 

CAMPING SABTIBROM LANGA EVENIMENT

1CASUTA pat dublu-30ron\zi

tel rez 0232294539

 

PENSIUNEA NO LIMITS 1,5KM DE EVENIMENT

camera pat dublu cu baie in camera 100ron\zi

camera pat dublu baie comuna 80ron\zi

tel rez 0232294548

 

CAMPING TABARA BUCIUM 2,5KM DE EVENIMENT

1CASUTA 2 PERS 30RON\ZI

1CAMERA PAT DUBLUCU DUS IN CAMERA PRET NEG

REZ LA 724680364

 

PENSIUNEA IL DIVINO 2,5KM DE EVENIMENT

3PATURI PLUS DUS 150RON\ZI

2PATRUI PLUS DUS 100RON\ZI

3PATURI CU DUS COMUN 120RON\ZI

2PATURI CU DUS COMUN 80RON\ZI

REZ TEL 0746888560, 0232211124

 

LOCURILE DE CAZARE SE REZERVA LA NR DE TEL AFISATE, ELE FIIND DIRECT DE LA CAMPING\PENSIUNE

 

din cate stiu casute la sabtibrom nu mai sunt toate au fost rezervate in rest ai nr de tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...