Sari la conținut

Întâlnire moto la Târgu-Secuiesc 2-4 iulie


masterblaster
 Share

Postări Recomandate

Locatie

 

 

Chiar in capatul strazii "FORTYOGO" unde ai semnul de parcare, pe acolo se face intrarea in Locatie.

 

 

http://maps.google.com/?ie=UTF8&t=h&am...065832&z=14

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te straduiesti putin le poti face pe amindoua!!!!simbata seara intrunire,duminica dimineata plecat cit mai devreme catre sibiu(in jur de 150km pina la drumul care duce pe transfagarasean,coborire spre pitesti ,autostrada .........acasa) distractie placuta si asfalt uscat!

Cred ca exagerezi, daca GPZ-ul e din ala cu motor cum are si al meu (250cc) un asemenea drum e foarte greu de facut intr-o singura zi, macar pentru ca faci crampe musculare la piciorul stang de la atata schimbat de viteza... Martzoaga mica merge greu la deal si se incalzeste al dracului, plus ca pur si simplu nu urca daca nu esti in treapta care trebuie... Ca sa nu mai punem la socoteala ca daca bagi seara la intrunire niste beri chestia aia cu plecatul "cat mai devreme" e complicata rau ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai mai vazut tu gpz dupa 1994 cu motor de 250 cc ;) noroc

Pai eu am motor din '94 si inca merge la peste 45,000km (eu am facut cu el doar vreo 26,000km), si stiu ca la generatia aia motorul era aproximativ la fel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fo penal! M-am speriat un pic de vreme dar am zis FUCK IT I'M GOING! Singura dezamagire a fost ca so gasit vreo 2 care sa scoata esapamentul si sa-l ambaleze pe la 4-5 dimineata!

Unii chiar erau suparati ca au facut drum lung si nu puteau sa doarma linistiti! Inclusiv si pe mine mo deranjat ca pe la 5 m-am pus sambata dimineata sa ma culc si astia dadeau goarna si la 7!

Si pozele aferente!

post-25613-1278263623_thumb.jpg

post-25613-1278263642_thumb.jpg

post-25613-1278263666_thumb.jpg

post-25613-1278263752_thumb.jpg

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fo penal! M-am speriat un pic de vreme dar am zis FUCK IT I'M GOING! Singura dezamagire a fost ca so gasit vreo 2 care sa scoata esapamentul si sa-l ambaleze pe la 4-5 dimineata!

Unii chiar erau suparati ca au facut drum lung si nu puteau sa doarma linistiti! Inclusiv si pe mine mo deranjat ca pe la 5 m-am pus sambata dimineata sa ma culc si astia dadeau goarna si la 7!

Si pozele aferente!

Da, ala trebuia dezbracat la p..a goala tavalit prin urzici sa se trezeasca si dupaia bagat cu urechea in toba de esapament (daca mai avea toba) si tinut asa pana... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost ok. ceva noroaie, ceva ploaie. m-a enervat ca n-am avut traducator sa inteleg si eu insemna ce vorbeau si ce cantau aia pe scena. "moghyor, moghyor..", steaguri agitate pe scena (si nu erau rosu, galben...). In rest oamenii ok si organizatorii, si populatia. La pensiunea unde m-am locat super oamenii, maghiari de altfel. Si cartrodomul de care nu cred ca au auzit prea multi (si eu de foarte curand) a fost ok. patronul mi-a cerut 50 de lei pt toata ziua. asfaltul bun, carpit pe ici, colo cu beton.

Eu intotdeauna sunt multumit ca exista curajosi care orgaizeaza intalniri moto. Probabil ca voi reveni si la tg secuiesc peste 4-5 ani. poate ma pun la punct cu maghiara pana atunci. Ighen!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...