Sari la conținut

Ce Ziceti?


Vizitator stress_L&P
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

l-am gasit... imi place... m-am dat cu unul la fel dar argintiu :D (al unui var) mai multi km... diseara plec la sighisoara pe el (al varului)! cred ca o sa-l iau! voi ce ziceti?

 

cine are poate sa-mi zica ceva probleme specifice modelului, eventual tips & tricks referitor la pilotajul acestui model in special?

 

 

p.s. asta pe care vreau sa-l iau are 6500 de km, amortizor de ghidon wp si cam atat interesant! :cheers: va arat si poza de pe anunt!

post-37-1154008554_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

nu vand nimic, doar am timp sa muncesc acum si nu ma mai streseaza nimeni! sunt din nou un mic golanash cu cap si vad ca mai stiu sa ma descurc cu banii! si o munca, si mici invarteli... ma simt bine! ma descurc!

 

p.s. da, ati inteles bine! nu mai am femeia pe cap care mie imi manca tot timpul, nervii si indirect banii! ii dadeam pe bautura in special si pe medicamente ca sa ma calmez! nu stiu cum dreq nu mi-am dat seama decat acum, dupa aproape un an jumate da' bine ca am facut-o!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

scoala o fac deja pe unul la fel :cheers: ai azi fac si un drum lung... gl-sighisoara!

 

de luat 90% il iau pe asta sau daca nu unul la fel dar vreau sa aud si cateva vorbe de la proprietari! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

multzam! :cheers: dar am o retinere fata de forumul ala... nu ma intreba de ce, cred ca sunt pitici pe creier combinati cu dovada de teribilism infantil pe care o afiseaza foarte multi useri de acolo! :D si mie imi place viteza si imi incalc limitele dar cu masura! de ex daca e o curba pe care o stiu si vreau s-o iau mai tare o iau cu 5 kmh mai mult... dupa ce ma obisnuiesc tot asa cresc! :burnout: intelegi ce vreau sa spun, eu am probleme cu exprimarea! imi vin multe idei in cap si de fapt fac o mare varza cand scriu ceva! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare motoreta si dak o iei s-o stapanesti sanatos!

Dar MARE atentie cu ea...gandeste un singur lucru...2006le a fost "calmat" fata de asta...iti rupe capu instant foarte nervoasa , daca o enervezi...cu asta poti iesi din curbe p'o roata fara prea mult efort...

Am multi amici care au avut , am calarit-o si io un pic ...e grava :D

Probleme n-are ce aibe...poate pe la cutie sa se mai blocheze o trepta cand esti in gaz maxim dar ff rar....aia e la majoritatea kawaurilor... e un model reusit din ce stiu..

Cel mai bine da-i un PM lu MosCraciun si intreaba-l...

Pilotaj....Scoala de la Amckart! Altceva nu-ti trebe....:burnout:

 

BAFTA :cheers: !

Editat de Serginio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

multzam pt. info! :D sunt din galati deci scoala de pilotaj cade! dar oare peste 85.000 de km la ora actuala nu se pun? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multzam pt. info! sunt din galati deci scoala de pilotaj cade! dar oare peste 85.000 de km la ora actuala nu se pun?

Cu cei 85.000 de km cred ca ai experienta necesara de a merge foarte bine tot pe rusesti....dar totusi sa nu uiti ca treci de la 30 de cai la 182.....ceea ca inseamna un garaj intreg de comuniste si care este cu TOTUL ALT CEVA........ eu iti urez multa bafta si stapanire de sine......

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Cu cei 85.000 de km cred ca ai experienta necesara de a merge foarte bine tot pe rusesti....dar totusi sa nu uiti ca treci de la 30 de cai la 182.....ceea ca inseamna un garaj intreg de comuniste si care este cu TOTUL ALT CEVA........ eu iti urez multa bafta si stapanire de sine......

 

Bafta

 

64 la roata dar asta este altceva, nu o comunista de serie ca sa spun asa ceva! :crack: plus vreo 2200-2300 pe un kawa la fel! :crack: o sa incerc sa ma stapanesc! :blbl:

 

Din ce stiu eu de la colegii de la curse care au avut zx10 2005:

este instabila , mai ales pe accelerari imediat se ridica fata

 

este nervoasa, stiu, eu m-am ridicat intr-a doua din gaz la o provocare in linie dreapta! :lol:

 

Adica ,daca la o motocicleta se ridica mai repede fata ,asta inseamna ca e instabila?? :cheers: :burnout: :D :crack:

 

 

nu cred! :hug: cine stie? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...