Sari la conținut

Cautam "anturaj" Pentru Plimbari In Zone De Langa Bucuresti


Postări Recomandate

bai baieti cam dificili sunteti pai daca plecam la 10 jumate ne intoarcem la 3 asa plecam la 2 si venim la 7-8 seara ne oprim bem un suc etc .....chestia cu locul de intalnire nu isi are rostul poate fi oriunde.....cu ce fel de motorete iar nu isi are sensul ca de facut fac fata mai toate .....inca un lucru daca am organizat plimbare va fi plimbare asta inseamna si mersul in grup etc etc ...ca doar nu ne trezim noi zmei 5 o iau inainte 7 inapoi etc .....prea multe mofturi aic eu ..iesim bine nu iesim iarasi bine ..noi suntem 10 motorete tot timpul iesim constant cei care au iesti cu noi pot scrie aici ce parere au ...chiar la sfarsit au fost f entuziasmati ..in fine noi oricum sambata la ora 2 iesim cine vrea sa mearga sa mearga cine nu sa stea sa puna probleme principiale pe forum si sa isi vada de treaba ....noi suntem asa : KTM LC4,KTM 660 RALLY,YAMAHA TT 600,YAMAHA XT 600,Honda XL 600,YAMAHA DT 200 ,YAMAHA XT 125,YAMAHA WRastia suntem noi care ne plimbam tot timpul dar de fiecare data mai vine cate cineva ...oricum traseul va fi enduro normal si avem si cateva sicane unde ne oprim si cei care pot se duc sar fac dreg cei care nu pot se uita si admira urmand sa incerce si ei ...

deci faceti ce vreti deja ati degenerat discutia si o lungiti prea mult ....ne plimbam stop ....btw voi deschide un nou portal moto www.luv2xlr8.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu unul am fost saptamana trecuta pt prima oara si i-am cunoscut pe baieti. A fost super plimbarea.

Motoreta mea este mai greoaie asa, dar nu au fost probleme.

 

Acest week-end insa nu stiu daca reusesc sa termin trebile pana in ora 14 :crack:

Eu nu am preferinte orare, dar prefer sa rezolv intai trebile si dupa aceea relaxare.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

katemeu si alex_chirita

 

dece nu va intelegeti voi ca oamenii si ne strangem gasca mare si merem toti la plimbare cum e frumos?

 

scuze daca s-a lungit povestea prea mult, dar ma simt ca o mingie de ping-pong... :crack: si inca nelamurit cu cine sa ies sambata asta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baieti cam dificili sunteti pai daca plecam la 10 jumate ne intoarcem la 3 asa plecam la 2 si venim la 7-8 seara ne oprim bem un suc etc .....chestia cu locul de intalnire nu isi are rostul poate fi oriunde.....cu ce fel de motorete iar nu isi are sensul ca de facut fac fata mai toate .....inca un lucru daca am organizat plimbare va fi plimbare asta inseamna si mersul in grup etc etc ...ca doar nu ne trezim noi zmei 5 o iau inainte 7 inapoi etc .....prea multe mofturi aic eu ..iesim bine nu iesim iarasi bine ..noi suntem 10 motorete tot timpul iesim constant cei care au iesti cu noi pot scrie aici ce parere au ...chiar la sfarsit au fost f entuziasmati ..in fine noi oricum sambata la ora 2 iesim cine vrea sa mearga sa mearga cine nu sa stea sa puna probleme principiale pe forum si sa isi vada de treaba ....noi suntem asa : KTM LC4,KTM 660 RALLY,YAMAHA TT 600,YAMAHA XT 600,Honda XL 600,YAMAHA DT 200 ,YAMAHA XT 125,YAMAHA WRastia suntem noi care ne plimbam tot timpul dar de fiecare data mai vine cate cineva ...oricum traseul va fi enduro normal si avem si cateva sicane unde ne oprim si cei care pot se duc sar fac dreg cei care nu pot se uita si admira urmand sa incerce si ei ...

deci faceti ce vreti deja ati degenerat discutia si o lungiti prea mult ....ne plimbam stop ....btw voi deschide un nou portal moto www.luv2xlr8.ro

 

 

A venit toamna si se insereaza mai devreme. La 20 este deja noapte. Traseul facut de mine nu te aduce la ora15 acasa.

Pentru asta plec la 10:30. Pe parcurs mai apare NEPREVAZUTUL si ajungem tot pe la 18-19 in Bucuresti.

In weekendul asta o sa ploua putin. Deci, traseul va fi putin mai lent. Asa ca plecam mai devreme.

De lungit discutia s-a lungit pentru ca nu suntem organizati si hotarati, sau nu ne corespunde programul liber.

Sincer. Mi-ar placea sa ne vedem. Dar.....

:crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, deci veniti si voi cu propuneri de genul asta...

 

 

Propunere traseu:

1. plecare sambata la ora10:30 din Bucuresti.

2. Intalnire la OMV Berceni sau Sudului ca nu stiu cum ii zice.

3. Traseu: asfalt spre com. Berceni, drum de tara spre Dobreni, camp spre Gostinari, trecut Agesul spre Mironesti, drum de tara spre padurea Comana, iesire din padure spre Vlad Tepes, apoi drept pe camp spre Hotarele, pe camp spre Crivat, tecere pod Arges spre Budesti, ALIMENTARE CARBURANT, pe camp spre Nana, pe camp in directia Bucuresti si intrare in Bucuresti prin Pantelimon.

 

Noi suntem doi sigur si al treilea 80%sigur.

 

S hai sa stabilim ceva concret.

Eu sunt de acord cu traseul asta.. cu plecare la 10:30 .. de ex.

 

Alte trasee?

 

Cine se baga la asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge orice motoreta nu mergem pe trasee hard decat daca vorbim dinainte

cine se baga pentru weekend ca azi deja e vineri numai azi nu e maine

as vrea sa ma bag si eu cu voi dar numai pe coclauri ca nu am permis momentan .

pe unde ar fi traseul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ca-mi vine sa ma bag si eu cu voi ... ce bine ar fi daca mi-ar functiona frana fata ... [off-topic: are cineva de imprumutat un etrier fata de DR800?]

 

merge si fara frana fata. Oricum nu o folosesti. E mai sigur fara :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...