Sari la conținut

Cluj-bucuresti


Postări Recomandate

@Baiazid: din cauza ca am mers legal si sunt foarte multe localitati. :peace:

 

@Adrian:

a) Heroes5. Noutati nu prea pot recomanda pentru nu le pot juca pe compu meu cu procesor duron la 700 :)

B ). Motorul il tin la obor. E intr-o stare prea buna ca sa rugineasca afara in ploaie

 

Mdea, io am scos 4:30 Sovata - Buc (400km). 30 min pauza de masa inclusa la brasov.

 

Mers:

* curbe: 80-120

* sate: 100

* drum intins: 140

* Comarnic e o exceptie: 200

 

Apropos de Heroes 5, nu reusesc prima campanie. E prima misiune in care joci cu adversar. Si vine peste mine la castel si mi-o da rau rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu toate ca nu te cunosc personal (te-oi fi vazut poate ) dar am auzit de la Catalin de tine ...iti urez si eu sa te bucuri de el si cat mai multi kilometri impreuna .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cât faci cu metroul până la Obor? Dacă nu aveam un program atât de aleator dimineaţa te căram eu până acolo, ca să faci 10 km pasager şi unul ca pilot :baldy:

 

Acum devenind mai serios: mi-a zis prietenul care îşi ţine maşina la Shell (lângă giratoriu de la Cora) că mai sunt şi nişte motociclete pe-acolo, la înţelegere cu cei din benzinărie. Vrei să îl întreb dacă te poate pune în legătură cu cei din benzinărie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

a) Heroes5. Noutati nu prea pot recomanda pentru nu le pot juca pe compu meu cu procesor duron la 700 :baldy:

 

scuze de offtopic dar nu pot sa ma abtin cand e vorba de H5

cum iti merge H5 pe duron la 700??? (poti sa-mi spui mai exact ce configuratie ai pe el)

Editat de brocko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duron 700, 512sdram, geforce3ti, MB soltek viakt133 :D

Merge relativ bine, ceva mai prost la elfi din cauza copacilor (multe poligoane). Oricum e jucabil, mai ales ca e turn-based, nu e multa agitatie pe ecran.

 

@AdrianB1: cu metroul fac mult ;). Oricum xj-ul l-am luat pentru plimbari externe, daca vroiam doar transport la servici ramaneam cu niprul. Peste iarna totusi l-as tine la obor, ii face mult mai bine o parcare incalzita decat sa stea in ger. Tinem legatura, oricum :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...