Sari la conținut

spre Siberia


bob66
 Share

Postări Recomandate

misto aventura si la voi, punctul terminus e magadan? parca asa se vede pe harta. ma bucur cand vad ca mai apar din cand in cand oameni ce vor sa faca ceva in viata. imi vine in minte un ordin al unui personaj controversat:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YnmdzfmHsVg

 

pe ei frate! macar asa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fie cam inghesuiala de romanasi pe traseul acesta,asta avand in vedere ca si Dan Popescu pleaca spre Magadan cam in aceeasi perioada .Mult succes si voua si 'Drum Bun".Vreme buna si fara evenimente negative.Sa va intoarce-ti sanatosi.La fel ca si pentru Dan Popescu,vreau sa subliniez ca dati dovada de foarte,foarte mult CURAJ.Sa bati soselele Europei moderne,cu toate utilitatile la cel mult 50 km unele de altele,este un lucru usor si la indemana oricui are un ban in plus si o motocicleta buna,dar sa te duci in partea orientala a Rusiei este clar ca ,ori esti diliu ori esti din clasa oamenilor cu un curaj si un spirit de aventura deosebit.In conditiile in care eu personal am mers prin Belarus printr-o padure de 300 km,cu o singura benzinarie si loc de popas,asta in partea moderna a Rusiei,imi inchipui pustietatile din partea orientala.Inca odata mult succes.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personajul nu este controversat deloc, cu numai mintea celor care au impus acesta controversa.

Atunci a fost un conflict intre doua culturi, religii ba chiar intre doua civilizatii diferite.

Noi doar am picat la mijloc.

 

Si acum ontopic, sper sa ne mearga tuturor bine, este clar ca o sa incercam sa ne intalnim acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m. barbu rulles

mega fan

mongolia.ro!!!

va urasc.... :D :D :(

anul a-viator poate merg si eu ....

macadam uscat !! fiti uniti!!

popescu cu voi si viceversa!!!

faceti convoiul mare !!

hai aveti grija de voi !!! ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...