Sari la conținut

Accident Corbeanca


dayro_25
 Share

Postări Recomandate

Am trecut acum vreo 20 de minute prin corbeanca, o coloana lunga de masini, la iesire spre otopeni 2 masini de politie oprite si o patforma pe care se chinuiau sa urce un motor.

Nu era salvare, nu era nicio alta motocicleta oprita.

Nu am oprit nici eu avand in vedere ca lucrurile erau rezolvate.

 

Daca stie cineva mai multe detalii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era o Yamaha cu nr IF 19 YZF.(sper ca am retinut bine) Am ajuns si eu dupa incident. Pe baiat il luase salvarea, dar cica era ok. Din ce am inteles, un BOU care se deplasa spre Ploiesti a facut stanga sa intre in benzinarie. (peste linia dubla continua) Motocicleta, se indrepta spre Otopeni si a acrosat bara spate de la masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am trecut pe la 21.00 pe acolo. Motociclistul era deja in Salvare, masina de tractare era acolo. Nu facusera inca Masuratori. Dar nu am vazut nici o masina pe acolo. Chiar ma intebam ce s-a intamplat. Eram sigur ca era ceva in legatura cu benzinaria aia. Ori vroia unu sa intre ori sa iasa. Bine ca este OK motociclistul. Atentie mare la benzinarii, stradute etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... motorist dat jos de un cetatean strain care a incercat sa intre in benzinarie. Impactul se pare a fi avut loc cu partea din spate a masinii (am vazut bara din spate smulsa/rupa). Se astepta echipa de la masuratori la sosirea noastra acolo...

 

Motorist ok, in grija echipajului de pe salvare cand am ajuns la locul accidentului. Mana stanga bandajata si ceva probleme in partea stanga ceva mai jos de coaste. Era in curs de bandajare.

 

Constient, se comunica cu el. Din cele dicutate am inteles ca nu dorea sa fie luat de salvare.

Un cunoscut de-al motociclistului ne-a anuntat la um moment dat ca va veni cineva sa ridice motorul.

Prezenta noasta nu s-a mai justificat si am plecat.

 

cam atat

 

sanatate maxima celui implicat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...