Sari la conținut

IRON MAIDEN


sergiu_gsxr
 Share

Postări Recomandate

Salut tuturor,

 

am o intrebare pentru voi, si anume ;)

 

E cineva din Bucuresti sau din apropierile Bucurestiului care merge la concertul trupei Iron Maiden cu motorul?

 

Ma gandeam ca ar fi frumos sa ne intalnim mai multi si sa mergem intr-un grup mai organizat.

 

Stima si asfalt uscat si curat tuturor :P

 

 

Sergiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Eu vin cu motorul :P. Da si tu mai multe detalii ;)

 

Vezi ca Iron Maiden concerteaza la Cluj... dupa cum ai cerut detalii am presupus ca nu stiai lucrul asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca Iron Maiden concerteaza la Cluj... dupa cum ai cerut detalii am presupus ca nu stiai lucrul asta :P

 

Stiu ca e la Cluj, doar nu ne strangem sa mergem prin Bucuresti in gasca :) ... desi n-ar fi rau...Dar trebuie sa ne hotaram unde ne intalnim, la ce ora plecam, in ce locatii ne mai oprim sa adunam mai multi motociclisti ;).... daca plecam cu o zi inainte sau nu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e la Cluj, doar nu ne strangem sa mergem prin Bucuresti in gasca :P ... desi n-ar fi rau...Dar trebuie sa ne hotaram unde ne intalnim, la ce ora plecam, in ce locatii ne mai oprim sa adunam mai multi motociclisti ;).... daca plecam cu o zi inainte sau nu..

 

detaliile astea ar trebui sa le stabileasca initiatorul topicului.

altfel, vor fi o mie de pareri, propuneri si neintelegeri.

 

bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

revin cu mai multe detalii privind deplasarea la cluj.

 

Lucrez la o agentie de publicitate si cu ocazia acestui concert intentionez sa lansez o campanie care priveste consumul responsabil de alcool.

 

Deci…ce mi-as dori eu sa iasa din intreg acest proiect :

- Vreau sa plece din bucuresti spre cluj cu mici elemente de branding(poate niste tricouri,veste, steaguri etc) –

- Se merge la cluj (pe un traseu stabilit in prealabil)

- La cluj ne plimbam prin oras si ne oprim la 2-3 redactii de ziar… plimbam responsabil (daca este cazul) pe unul, doi jurnalisti

- Ne oprim la intrarea la concert, aliniati frumos, cu insemne campanie responsabilitate

 

Precizez ca tuturor care vor sa se implice in aceasta actiune le decontez benzina, suma maxima de care dispun pentru fiecare motociclist este de 300 ron

In acest moment incerc sa aflu daca pot sa fac rost si de bilete pentru concert.

 

M-as bucura foarte mult daca ne-am aduna in numar de 30 - 50 de motociclisti.

 

Pentru mai multe detalii si confirmari puteti contacta la numerele de telefon 0740 120 469 , 0766 771 502 sau la adresa de e-mail racusor_2002@yahoo.com

 

 

Asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa cred, sanse sa mergi moca la concert... si sa nu vrea sa vina nimeni.....

am o alta varianta daca nu se vrea moca :

am 2 bilete la 75 ron/buc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt si 12 bilete gratis.. deci da.. chiar e moka

Mesaj completat

Din pacate sponsorul nu a aprobat bugetul si actiunea nu se mai face.

Cine doreste in continuare sa mearga la concert sa anunte.

Eu ma voi duce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 Aug , Duminica dimineata , benzinaria Petrom Baneasa , plecare 7.30 , Buc - Brasov - Sighisoara - Tg. Mures - Turda - Cluj . drumul e bun , l-am parcurs acum 10 zile pana la Bistrita , eu voi incerca dupa amiaza sa trag un pui de somn (2-3 ore) si dupa concert plec inapoi spre Bucuresti . detalii concert Iron Maiden : http://www.servuscluj.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 Aug , Duminica dimineata , benzinaria Petrom Baneasa , plecare 7.30 , Buc - Brasov - Sighisoara - Tg. Mures - Turda - Cluj

 

Eu ma gandeam sa plec la 7 si sa merg pe partea cealalta: buc-pitesti-rm.valcea-sibiu-turda-gilau-cluj sa prind autostrazile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi venim la Cluj duminica, de la Bistrita, de la Festivalul Medieval (si Haggard :laugh: ).

Am inteles ca nu e voie sa se parcheze nici macar motoare prin zona concertului. Voi unde o sa va lasati motoarele?

http://www.servuscluj.ro/important.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa-l parchez intr-un camp spatio-temporal portabil pe care l-am achizitionat recent de pe jupiter, pentru ca nu stiu daca au amplasat capsule de primire pentru cei cu teleportoare

 

deci daca domnii organizatori nu s-au gandit la problema locurilor de parcare decat in sensul 'nu veniti cu masina/motoru ca nu avem locuri de parcare'.. cel mai probabil se asteapta sa le contruim noi cand ajungem.. o punem de o claca mica

 

si acum pe bune.. il las dracu in parcare la metro sau ce mai e prin zona pe acolo.. daca nu il proptesc in mijlocu soselei si il leg de un stalp cu un lant imaginar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi venim la Cluj duminica, de la Bistrita, de la Festivalul Medieval (si Haggard :laugh: ).

Am inteles ca nu e voie sa se parcheze nici macar motoare prin zona concertului. Voi unde o sa va lasati motoarele?

http://www.servuscluj.ro/important.php

Organizare exemplara!

Eu astept sa vina iar la Bucuresti peste 1-2 ani, ca drumul mi se pare prea lung pentru motorul meu si cu trenul fac cat faceam acum 15 ani pana la Viena (14-15 ore)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...