Sari la conținut

90/90/18" Pentru Rar


Postări Recomandate

Din pacate trebuie sa trec si eu prin furcile caudine ale lui Dinicutzu.

Luni, 13 august, sunt programat pentru identificare, si pe fatza am 100/90 in loc de 90/90 ca "la carte".

 

Am nevoie de un cauciuc, cum zice si titlul, 90/90/18, nu conteaza uzura si profilul, poate fi si enduro.

Am nevoie doar temporar, doar pentru identificare, pe urma il pun la loc pe asta care il am acum pentru ca e aproape nou.

 

Please help!

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred sa faca figuri doar pentru ata,si daca face merita batut :crack: Eu am mers cu alte roti si nu am comentat.Poate nu face el diferenta intre 100/90 si 90/90 si daca ii scris pe cuaciuc stregi putin scrisul sa nu se vada bine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza asta

eu m-am chinuit sa-i demonstrez lu unu de la rar ca roata pe spate este de 18 o juma de ora ca el credea ca e de 19

asa ca lasa acolo iar daca face figuri sterge-i cu flexul dimensiunile de pe cauciuc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un 110 90 18 care se potriveste la tine pe spate daca nu ma insel.. daca ai nevoie de si 110 pt spate pot sa te ajut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai inercat la depozitele de anvelope second hand ?

sunt mai multe si vad ca esti din militari. eu stiu in zona 2 sau 3 depozite care au si cauciuc de moto .. incearca acolo .. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am avut noroc si nu s-a uitat. Desi am stat cam stresat, cat am asteptat acolo a respins o masina pentru ca avea alte cauciucuri.

 

Oricum, acum daca ma opreste politia si-mi cauta nod in papura au motiv sa-mi ia talonul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...