Sari la conținut

Accident moto - Bucuresti


Alexdimi
 Share

Postări Recomandate

A fost un accident pe Brancoveanu ... un Kawasaki Ninja lovit pe partea stanga fata. era smurdul politia si o gramada de lume. Nu am apucat sa iau detalii, in schimb am pozat numarul. Daca mai poate veni cineva cu detalii referitoare la conditia riderului ...

Inca o chestie, Brancoveanu s-a deschis de cateva zile ( era un bulevard cu 2 benzi, acum sunt 6). Grija maxima pt ca este fff prost gandit, cu multe treceri de pietoni, strazi laterale unde toti vin fara sa se asigure. E haos.

post-56814-1281729311_thumb.jpg

Editat de Alexdimi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motocicleta mai era cumva lovita pe carena laterala iar cea frontala era ciobita ? ma refer la partea dreapta

 

da ceva de genul. nu avea avea avarii f mari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stlk
Inca o chestie, Brancoveanu s-a deschis de cateva zile ( era un bulevard cu 2 benzi, acum sunt 6).

 

Ce, nu mai e cu 2 benzi de la nitu vasile spre tr.magurele ? Era o zona ingradita pe dreapta, unde parcau toti ... maine trec si eu sa vad care e treaba pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclistul avea si pasagera din ce am inteles,el parea ok in salvare,cica ar fi fost lovit la picior si atat,prietena lui la fel. In momentul accidentului unu cu un mitsubishi L200 a virat stanga de pe sensul opus fara sa se asigure si a lovit motociclistul cu bullbarul masinii. precizez ca ,cu o seara inainte,acel bulevard avea cate 3 benzi pe sens,despartite de scuar,iar in ziua urmatoare avea 2 benzi pe sensul de mers spre mcdonalds,si una spre turnu magurele,toate pe aceasi parte a scuarului,fara nicio semnalizare ca lumea(practic te trezeai cu masinile din sens opus fata in fata)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...