Sari la conținut

Accident In Timisoara


shakal
 Share

Postări Recomandate

eu trec tot timpu pe acolo si daca e cum imi imaginez eu, strada de pe care venea masina nu ii de mers cu viteza si intersectia ii tot timpu aglomerata. cine nu are priortate acolo are de stat 100%. pot sa numar pe degete de cate ori am trecut fara sa ma opresc sa dau prioritate. o data sau de doua ori. trebuie sa ii lasi pe aproape toti sa treaca si tot timpu e lume.. nu stiu, la stiri parca zicea ca ala mergea cu 100 si ceva la ora :lol: am inteles eu bine? drumu ii vechi de tot, merg cu 70 pe acolo si vibreaza urat si repet NU AI CUM SA TRECI PRIN INTERSECTIE FARA SA OPRESTI. doamne ajuta ca au scapat, ala merita sa aiba masina varza si shocul prin care o trecut, dar sper sa fie toti bine.. si numarul.. nfs.. ce ironie..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia si-au consumat toate vietile daca au scapat cu viata toti,si mie imi place viteza dar ea trebuie satisfacuta pe un drum drept cu asfalt bun,fara gropi si denivelari.Acolo poti sa-i dai pana rupi cablul de acceleratie dar nu ii oras,accelerezi si cand ai 100 trebuie sa opresti la semafor.NU se merge tare in oras,eisi din oras sii ii cad cat te tine,cazi mori doar tu nu si oameni nevinovati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...