Sari la conținut

Heeelp !


alexxx
 Share

Postări Recomandate

Salutare, am si eu nevoie imprumut/cumparat piesa incercuita din poza, este un mic levier care prinde tija schimbatorului de viteze de axul cutiei pentru o Yamaha Virago 250 din 90. Am dat comanda la piesa si vad ca intarzie, daca cineva are si poate imprumuta o saptamana, doua, sau ceva care sa se potriveasca [am avut pus de la un Hyosung si a mers], va rog mult !!!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu vorbesti cu un tip de la un atelier mecanic sa-ti confectioneze una, mai mult de 2 beri n-ar trebui sa coste. Mai ales ca ai si schema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu vorbesti cu un tip de la un atelier mecanic sa-ti confectioneze una, mai mult de 2 beri n-ar trebui sa coste. Mai ales ca ai si schema.

 

 

Am vorbit, nu e deloc simplu de facut si nu se baga nimeni. Si ar costa oricum cat piesa originala. :crack:

 

Deci: :lol: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi, incearca sa pui o intrebare la: reprezentantele Yamaha, Motoboom, la Motoland in Cluj, Motomania, Scorpio-AZ Motors, BCZ-Motors, da un anunt pe Bikeshop si pe toate forumurile moto... Adica eu asa as face. Uite, e pacat, trece sezonul... Incearca si cu unul sau mai multi strungari, ce pierzi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, caneluri pe interior n-o sa-ti faca nici dracu (in RO), ca sa poti zice ca faci piesa la comanda

mai bine incerci sa gasesti o piesa care se potriveste pe ax, ca partea cealalta se rezolva mai usor

asta pana primesti piesa originala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A venit, multumesc. :what:

10x Motomania ! :crack:

 

Gasca de Virago: ne vedem la Arc ! :what:

 

 

A venit, multumesc. :what:

10x Motomania ! :crack:

 

Gasca de Virago: ne vedem la Arc ! :what:

 

Auzi exista gasca de virago in Bucuresti? Ca n-am stiut de loc. Ma bag si io la o tura de la Arc .

Si am o intrebare: Exista cineva specializat ope virago in Bucuresti? Am de facut ceva reglaje la ea cred. nu mare lucru da vreau pe cineva care se pricepe si care nu e scump.

merci de raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...