Sari la conținut

Viata O Apreciezi Altfel De La Orizontala


Alex_NRG
 Share

Postări Recomandate

la cate fixatoare externe se vad in cele 2 poze...sper ca o sa te vindeci fara sechele...si sper sa mai poti tine bine ghidonul..numai bine!!!

 

Pare nasol dar sunt doar 3 sarmulite ce fixeaza oasele ce au fost putin deplasate. Mai mult discomfort decat risc de "permanent damage", mai ales ca medicii au spus ca o sa fie mana ca noua...

Cat despre diferite manevre, nici nu am experienta de a le pune in aplicare si nici nu cred ca era situatia: cauciuc dezumflat, umed asfaltul (duminica spre luni plouase), si e si panta inclinata exact invers de cum ar trebui. Oricum, v-as ruga niste detalii despre countersteering si un site unde as putea citi mai multe. Multumesc pentru feed-back. Chiar nu ma asteptam sa fiti asa receptivi.

Va multumesc inca o data si va urez toate cele bune.

Editat de Alex_NRG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai intai sanatate multa si refacere rapida si usoara.

Dupa asta, nu am inteles nici o data cum naiba sare lumea dupa podu' ala in dambovita samd.

Am B de 8 ani si am trecut de sute de ori pe acolo cu masina si ma jur ca nu am avut nici o data, nici macar senzatia, ca ma duc in rau sau ca ratez curba sau altceva.

Cu motocicleta, am mici retineri, asta si pentru ca nu am de foarte mult timp carnetu' si au mai pus si kkturile alea de "incetinire" si sincer nu imi vine sa ma inciln pe alea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...