Sari la conținut

Ducati la lupa


motormaniac1
 Share

Postări Recomandate

hehehe

da, din pacate restu de japoneze ne-au facut natzia de rusine (japonia, pamint romanesc)....

asta e...se mai intimpla..sa speram ca isi revin...

Cu ROSSI la ghidon sunt convins ca Yamaha o sa-si revina!Si sper ca si Kawasaki sa puncteze mai mult.

si eu....eu speram asa intr-un mic gand necurat ca zetixu' o sa faca prapad si-atunci ce-o sa mai rad uite-asa MUHA HA HA HA

...dar m-am inselat eu pe mine insumi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NU dispera, fi rabdator sezonul abia acum incepe. Asta imi place cel mai mult la MotoGP inprevizibilul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cateva principii clare in tot ceea ce fac si in modul meu de a gandii... Unul ar putea fi "Less is more", care de altfel e un citat celebru din lumea arhitecturii... Asa ca nu trebuie "brodat cadrul" ca sa-mi placa... Si oricum, credeam ca am incheiat subiectul cu cadrul... Cat despre motoarele de 150 mii euro... sunt sigur ca acolo doar tehnica valora si nu era pus accent pe design... Totusi, la Dodge Tomahawk s-a lucrat destul de bine si la design :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sensul asta te exprimi coxane,care-ti cumperi motociclete sa baleasca altii pe langa ele si tu sa te pastrezi la ghips?!?!? :D

Am uitat cumva sa-ti urez si insanatosire grabnica?!?! :D

http://www.pro-bike.ro/bb/index.php?showto...l=pentru+baieti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta pe mobile cea mai scumpa motoreta......iti spun de acum ca este o jawa de 180 de mii de eur de vreo 30 de ani......

asta nu inseamna nimic.

si io pot sa-mi pun mzu la un milion de parai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai avea cea mai mica cunostinta despre ce a fost jawa inainte ti-ai da seama de ce se cere asemenea pret....off topic...ai invatat sa bagi capu sub carena fara sa te mai uiti in rezervor?  :D

si mzu a fost la fel mestere.

off-topic: nu tre sa te preocupe probleme de pilotaj, ia-o incet. prima lectie: mersu drept, pe picioarele tale :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre noi - Termeni si conditii de utilizare - Contactati-ne - Links Made by Quadrant Interactive

Copyright Š 2001 Automedia SRL. Toate drepturile rezervate. Administrator: Dragos Pusca

 

 

 

Asta este tot ce se vede plus reclama de la noul Megane,C3 si Matiz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Articolul din AutoShow este foarte la fix cu topicul, dar si foarte amator scris... :P Parca autorul a fost pt prima data in strainatate si ne relateaza cat de fain este... Ma rog, bine macar ca a fost... :D

Cat despre Jawa... A FOST!!!! si poate va mai fi, daca merge pe drumul pe care s-a lansat acuma... Dar de 180 mii mi-as lua ceva mai vechi, mai cu sentiment... :D Poate o Mobra... :) :lol: :lol:

Glumeam...

Un BMW din razboi...

Sanatate numai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Azi mi-am luat o pereche de pantofi Ducati... :D :D :P

Incep cu dreptul vad ca... Poate ca asa o sa ma conving si urmatoarea iesire la cumparaturi va fi pt a lua un Ducati... pe doua roti. :lol:

Pana una alta sa vad cum merg "opincile" si pe urma ma mai gandesc... :lol: :)

 

P.S.: fain la ture primavara cu motoarele, nu? A-ti scos nasul pe sosea? Eu inca astept sa cada ceva din cer si sa creasca un europom la mine-n curte...

Numai optime chestii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...