Sari la conținut

Intunire Dracula Bikers - 15-17.09.2006


CoLtZzPuB
 Share

Postări Recomandate

In perioada 15-17 septembrie Dracula Bikers va organiza prima lor intrunire, undeva in apropiere de Cluj.

Prea multe detalii nu stiu, dar o sa le aflu cat de curand, si o sa le postez. Baietii lucreaza la un site de prezentare momentan.

Din cate am inteles biletul o sa fie 20 RON, iar locatia este super faina si dotata cu tot ce este nevoie.

Eu le urez bafta si sa ne strangem cati mai multzi :crack:

 

Din Bv care veniti sa ne strangem gasca mai mare?

 

Asfalt uscat! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Dracula Bikers MC se vrea continuatorul celor mai bune traditii ale motociclismului de pe malurile Somesului. Desi e un club tinar, sint convins ca activitatea sa, precum si acest prim prim demers public, ma refer la intrunirea din septembrie, se va bucura de sprijinul tuturor motociclistilor Clujeni, in primul rind al grupului de la Cotton care participa an de an la toate intrunirile din tara si pe care multi din voi ii cunoasteti, din care fac parte si eu si face parte de fapt si Mad Dog impreuna cu ceilalti membri. Detalii pe topicul anuntat de Shak

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dracula Bikers MC se vrea continuatorul celor mai bune traditii ale motociclismului de pe malurile Somesului. Desi e un club tinar, sint convins ca activitatea sa, precum si acest prim prim demers public, ma refer la intrunirea din septembrie, se va bucura de sprijinul tuturor motociclistilor Clujeni, in primul rind al grupului de la Cotton care participa an de an la toate intrunirile din tara si pe care multi din voi ii cunoasteti, din care fac parte si eu si face parte de fapt si Mad Dog impreuna cu ceilalti membri. Detalii pe topicul anuntat de Shak

 

 

:ok:

 

si pana la urma nu-i nimeni din bv? :hug:

Nu-i bai ca va gasesc eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...