Sari la conținut

Cumpar Ural


barbish
 Share

Postări Recomandate

Astept oferte!

Mesaj completat

 

Nu conteaza daca este solo sau cu atas

Ma intereseaza sa fie in perfecta stare de functionare si nu neaparat inmatriculata.

 

ural nou din 94 650 cu atas 4km la bord pot sa=ti aduc din ucraina undeva la 1200 de euro

motocicleta nu a fost folosita deloc a stat de cind e fabricata pe dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ural nou din 94 650 cu atas 4km la bord pot sa=ti aduc din ucraina undeva la 1200 de euro

motocicleta nu a fost folosita deloc a stat de cind e fabricata pe dreapta.

Ai niste poze la ea ?

De fapt imi trebuiesc doua identice, dar daca nu le gasesc pe amandoua la fel tre sa vad cum arata ca sa-mi dau seama ce sansa am sa mai gasesc una sa semene cu asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai niste poze la ea ?

De fapt imi trebuiesc doua identice, dar daca nu le gasesc pe amandoua la fel tre sa vad cum arata ca sa-mi dau seama ce sansa am sa mai gasesc una sa semene cu asta.

 

daca nu sa vindut voi face foto saptamina asta ca am drum acolo.

gasesc nui problema idetica ca aia dar nui noua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 2003, retro sau nu. Incerc sa inteleg...

Dupa 2002 vei gasi cu motor de 750, inca in fabricatie. Fabricat inainte de 2002, vei gasi cu motor de 650, care nu se mai fabrica. Pana la urma de care iti trebuie?

Merci ca incerci sa intelegi si poate sa ma ajuti cu problema asta.

Ma intereseaza doua motociclete Ural care sa fie in stare de functionare foarte buna, de aceea am zis ca vreau ani mai recenti de fabricatie, dar pot sa fie si mai vechi un pic de 2003. Ideea e ca-mi trebuiesc doua la fel, sa joace intr-un film, una "actor "care joaca si o dublura in caz ca se intampla ceva cu prima.

Ca si model ideal ar fi retro dar e ok si turist, ambele cu doua shei nu cum are turistul o sea mare dubla. (bineinteles ca se poate schimba seaua f simplu, daca nu gasesc direct dotate asa). Culoarea nu conteaza pt ca le voi vopsi pe amandoua la fel. Nu ma intereseaza nici atajul dar le voi cumpara cu totul daca nu le gasesc solo.

Pe scurt cam asta-i treaba si daca mai sunt nelamuriri pot sa raspund la orice intrebare.

Merci inca o data !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu cauti sa inchiriezi doua? Cred ca s-ar oferi unu' sa-i vopsesti mobra gratis...

Pt ca s-ar putea sa fiu nevoit sa trosnesc una si nu e cazul sa ma incurc cu inchiriere. Inca nu stiu dar e posibil sa se intample asta, asa ca e mai sanatos pt toata lumea varianta vanzare cumparare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A cerut retro pentru ca ural fabrica mai multe tipuri de moto cu atas (ranger retro sportster turist cros etc ) aia retro , este ... treoro dar cu motorizare de 745cc , cu doua sei , aprindere electronica si tot cei mai bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca aveti bani, luati noi de la Ural Moto, str. Ajustorului. cu 20 000 Euro scoti 2 identice in stare perfecta. Second nu vei gasi 2 identice noute.

Daca vrei doar pt filmare intreaba, insa "soferii" vor fi chiar proprietarii.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce oare cred ca s-a rezolvat problema si ca Uralul a devenit V-Max?

 

;;)

Intradevar s-a rezolvat problema, dar Ural-ul a ramas Ural si vmax-ul s-a alaturat si el in combinatia asta, mai corect vmax-urile .

 

Bafta !

Mesaj completat

daca aveti bani, luati noi de la Ural Moto, str. Ajustorului. cu 20 000 Euro scoti 2 identice in stare perfecta. Second nu vei gasi 2 identice noute.

Daca vrei doar pt filmare intreaba, insa "soferii" vor fi chiar proprietarii.

 

Asa am facut :D

Oricum merci de sfat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...