Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu fi tu asa sigur ca daca ai casca in cap nu te opreste nimeni niciodata.Pe mine nu m-au oprit,dar daca stau la panda de foame opresc tot.Mai ales motoristi.

Asa...mie mi-au spus prietenii ca cica daca nu ai nr in fata (in cazul nostru :hug: ) Nu au cum sa-ti faca poza astia cu radarul.Dar atunci de ce isi mai indoaie astia nr?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa...mie mi-au spus prietenii ca cica daca nu ai nr in fata (in cazul nostru :hug: ) Nu au cum sa-ti faca poza astia cu radarul.Dar atunci de ce isi mai indoaie astia nr?

 

pentru ca radaru poa sa te ia shi din spate :( depinde cum e pozitzionata mashina cu radar :P

shi camerele de pe DN1 te iau shi din spate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu`ti face nimeni nimic daca nu scrie moped in talon..eu la TZR aveam categorie motocicleta si vit maxima 70..si special nu le aratam permisu,dadeam doar talonu si buletinu :crack: ....si ii vrajeam si la sfarsit dupa ce ramanea cum am zis eu le aratam si permisu ... :P ...asta pana am ramas fara el :hug: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu`ti face nimeni nimic daca nu scrie moped in talon..eu la TZR aveam categorie motocicleta si vit maxima 70..si special nu le aratam permisu,dadeam doar talonu si buletinu :crack: ....si ii vrajeam si la sfarsit dupa ce ramanea cum am zis eu le aratam si permisu ... :P ...asta pana am ramas fara el :hug: :(

corect frate...tu ii arati permisul dar eu fac 15 ani acum pe 23 noiembrei.........ve tre sa le arat? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu`ti face nimeni nimic daca nu scrie moped in talon..eu la TZR aveam categorie motocicleta si vit maxima 70..si special nu le aratam permisu,dadeam doar talonu si buletinu :crack: ....si ii vrajeam si la sfarsit dupa ce ramanea cum am zis eu le aratam si permisu ... :P ...asta pana am ramas fara el :hug: :(

Ma nu mai minti copii pe aici........cum bine stii ca nu ai permis:)) nu ca ai ramas fara el.....NU ai deloc ....Nu ai luat sala ai mers la risc..........Esti tare:))

......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol costy ce amuzant esti :crack: :P ..eu sunt ghost rider de fapt , ii induci p`astia in eroare p`aicea si o sa zica ca sunt bad boy cand de fapt sunt copil cuminte :( ... 3 luni suspendat..din nou activ :crack:

 

Fratzilor am o mare intrebareeee.Mi-a venit scuterul dar nu mi-a dat carte la el am numai aia de garantie...Poate cineva sa-mi spuna si mie unde-i pun ulei???????

ridici shaua,si ai acolo un capac maricel negru pe care scrie oil :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat as putea cere la vara pe JetForce-ul meu?An 2006,cred ca o sa aiba atunci pana in 4000 km si o sa fie putin zgariat? :hug:

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol costy ce amuzant esti :crack: :P ..eu sunt ghost rider de fapt , ii induci p`astia in eroare p`aicea si o sa zica ca sunt bad boy cand de fapt sunt copil cuminte :( ... 3 luni suspendat..din nou activ :crack:

ridici shaua,si ai acolo un capac maricel negru pe care scrie oil :hug:

ms oricum..l-am gasit.Nu era acolo. tre sa scoti 2 suruburi si o parte din carena din fata. Si acolo sunt 2 unu pt ulei si altul pt ulei de frana....ms oricum bft

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uleiul pt amestec trebuie sa fie neaparat sub sa la sr.Vezi ca alea sunt pt uleiul din variator(?) sau altceva si lichidul de frana!

Ba neaparat.......da urgent acolo sa fie da???

 

Cauta ma poze pe net sa vezi ca nu e acolo.Ulei din variator cum vine asta??

 

???? n-are cum sa fie asa complicat.... sa scoti carena.... ca sa pui ulei... ala ar trebui sa fie la indemana :hug:

Stiu e prea complicat ptr tine ti-ai prinde urechile de fiecare data cand ai baga ulei daca ai avea sr.

 

Acolo e ba unde zice baiatu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e prea stupid sa desfaci "jumatate" de scuter ca sa pui un litru de ulei ..... ca sa pui benzina trebuie sa desfaci cealalta jumatate, nu ? :hug:)

 

hai ca e tare asta ....... ulei trebuie pus mereu...ca d-aia e 2t... si trebuie sa fie la indemana, nu ascuns, dupa carena, zeci de shuruburi......

 

poate asa e.... dar mi se pare absurd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:

e prea stupid sa desfaci "jumatate" de scuter ca sa pui un litru de ulei ..... ca sa pui benzina trebuie sa desfaci cealalta jumatate, nu ? :()

 

hai ca e tare asta ....... ulei trebuie pus mereu...ca d-aia e 2t... si trebuie sa fie la indemana, nu ascuns, dupa carena, zeci de shuruburi......

 

poate asa e.... dar mi se pare absurd

deci...benzina o pun sub sea..iar la ulei tre sa desfac doar 2 suruburi...si iese o chestie mica din carena din fata.Acolo am un rezervor pt ulei,altul pt frana.. :hug:

Editat de 46Rossi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e fine... asta inseamna sa umblii mereu cu o surubelnita dupa tine... mai ales la drum lung... ca daca ti se aprinde becu la ulei e aiurea...

 

oricum, frumos foc SR`u tau.... imi place ca are multe spatii de depozitare :hug:

stii cumva ce pretz au sr-urile alea "speciale" ?cea Spider-Man2 de ex..

Editat de Sima7x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e fine... asta inseamna sa umblii mereu cu o surubelnita dupa tine... mai ales la drum lung... ca daca ti se aprinde becu la ulei e aiurea...

 

asta i am spus si eu ca e cam aiurea sa desfaci carena ca sa pui ulei.......eu nu cred ca a pus unde trebuia;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...