Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Ce plm are scuteru' asta pe el de arata sorcova ma?Eu cred ca doar l-am facut sa arate putin mai misto si atat.Daca intreb nu inseamna ca si pun,poate intreb ca sa fiu sigur.Sariti voi repede.Si tu alby ce plm te bagi ca nici macar nu stii despre ce e vorba!

 

hai asfalt uscat!

 

 

P.s.Poza cu politia e pusa ca doar pe asta o am la indemana.

post-10572-1175808423_thumb.jpg

post-10572-1175808552_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal all

 

6 apr ora 18:30 -19:00 !!!!!!!!!!!

la parc ca sa ne vedem si noi cu totii ca dupa aia vine pastele peste noi si nu se va putea tine intalnirea cu burtile pline dumink :bounce:

alias ai grije tata sa nu faci excese ca o sa te vedem dupa aia ca vii cu bicicleta la intalnire :D

 

 

cius all asfalt uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia ziceti,daca pun becuri de 55W in loc de cele de 35W ce se intampla?

Dak o sa pui bec de 55 W cand o sa ii dai drumu o sa iti bata faza aproape la fel ca inainte (putin mai tare) si o sa iti ia din puterea celorlalte becuri , mai grav ai toate sansele sa iti ia si din puterea motorului :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce plm are scuteru' asta pe el de arata sorcova ma?Eu cred ca doar l-am facut sa arate putin mai misto si atat.Daca intreb nu inseamna ca si pun,poate intreb ca sa fiu sigur.Sariti voi repede.Si tu alby ce plm te bagi ca nici macar nu stii despre ce e vorba!

 

hai asfalt uscat!

P.s.Poza cu politia e pusa ca doar pe asta o am la indemana.

ba tu esti inapt cum nu stiu despre ce e vorba?

:ok: :cheers: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dak o sa pui bec de 55 W cand o sa ii dai drumu o sa iti bata faza aproape la fel ca inainte (putin mai tare) si o sa iti ia din puterea celorlalte becuri , mai grav ai toate sansele sa iti ia si din puterea motorului :blink:

Si tu mai bine taceai din gura...nu are cum sa iti scada din puterea motorului si nu i-a din puterea celorlalte becuri...In cel mai rau si mai rau caz se poate arde instalatia electrica,dar cred ca nu se va aprinde sau se aprinde foarte slab...la mine cu halogen de 55w nu se aprindea deloc...

 

ba tu esti inapt cum nu stiu despre ce e vorba?

:cheers: :crack: :crack:

I-a spune-ne tu alby,da-ne lectii, spune-ne si noua despre ce era vb si daca nu sti sa te exprimi corect si nu intelege nimeni sau daca chiar nu stii despre ce e vb sa nu mai vorbesti in + doar de dragul de a acumula cat mai multe posturi...Lasa-i pe altii care sunt interesati si care au scutere... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tu mai bine taceai din gura...nu are cum sa iti scada din puterea motorului si nu i-a din puterea celorlalte becuri...In cel mai rau si mai rau caz se poate arde instalatia electrica,dar cred ca nu se va aprinde sau se aprinde foarte slab...la mine cu halogen de 55w nu se aprindea deloc...

 

 

Mai bine taci tu din gura , eu am incercat pe peugeot-ul meu si e ca mine si am mai incercat si pe alte scutere si tot ca mine e , asa ca mai informeazate .....

Editat de baby_boy_gabi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sall...am si yo o intrebare...(nu ma pricep foarte bine,asa ca va rog sa imi explicati mai p larg) despre un Peugeot XR6.Am un model 2005,e inca limitat :ok: .Cei care au / au mai avut asa ceva ... spuneti-mi si mie ce trebuie facut sa ii scot limita,ar trebui ceva inlocuit,care ar fi costurile aproximative pt treaba asta.Modelele astea sunt limitate electronic sau mecanic ... Ce anume le limiteaza?Care ar fi viteza maxima dupa delimitare?

Multumesc ! :cheers:

 

 

:crack:

post-15938-1176480200_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine m-ar bate gandul sa-l schimb. Sunt niste tipi care vand cauciuce :crack: bune la preturi mici. Am vazut ca aveau, la un moment dat, si marci precum Michelin sau Pirelli. :crack:

cine are gume bune si ieftine ? :ok:

 

ca imi trebuie si mie... ca parca am slickuri :cheers:

 

post-9824-1176579818_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine m-ar bate gandul sa-l schimb. Sunt niste tipi care vand cauciuce :cheers: bune la preturi mici. Am vazut ca aveau, la un moment dat, si marci precum Michelin sau Pirelli. :ok:

Eu am Mitas acum pe spate , isi face treaba da cred ca o sa il schimb ca nu are inclinatia asa de mare ca ala din fata, era decateva ori sa ma imprastii prin curbe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...