Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

inca o idee... acoperim noi banii astia de stikere.. si cine se mai inscrie in club.. plateste 20 ron pt stikere... banii se strang si din ce sa strande facem un gratar mare de tot .... k doar o sa se stranga ceva bani sper.. poate chiar de Paste(k tot pica duminica) facem ceva frumos iontre noi....

 

Imi cer scuze iarasi pt dublu post dar s-a intamplat iarasi sa nu pot modifica postul precedent. Va multumesc pentru intelegere

Editat de cottoninio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai este si varianta asta :

stickere preturi :

 

1. 7cm x 7cm - 35 bucati ( asa se incadreaza ) - 24 ron

2. 10cm x 10cm - 30 bucati - 40 ron

3. 12cm x 12cm - 30 bucati - 90 ron

 

Sunt tiparite pe autocolant, sunt rezistente la spalare, inghet, etc ;

Sunt lucioase

La aceasta firma se executa dimensiunile noastre, dar mi se pare cam scump.

Deci: facem cu pretul asta sau le facem mai mari la pret mai mic (aprox. 70 ron)??

si tre sa facem toate cele 3 variante?? k am putea sa fecem varianta 1 +varianta 2 si ne alegem cu 65 de bucati la 64 ron....:agree: matematician ma fac :agree: :baldy: :baldy:

Din pacate da :P

Am putea sa facem doar de 7x7 si 10x10 ca de 12x12 sunt cam mari... Si tot la banii aia iesim :lol:

inca o idee... acoperim noi banii astia de stikere.. si cine se mai inscrie in club.. plateste 20 ron pt stikere... banii se strang si din ce sa strande facem un gratar mare de tot .... k doar o sa se stranga ceva bani sper.. poate chiar de Paste(k tot pica duminica) facem ceva frumos iontre noi....

 

Imi cer scuze iarasi pt dublu post dar s-a intamplat iarasi sa nu pot modifica postul precedent. Va multumesc pentru intelegere

Inca o problema! Cine crezi tu ca o sa dea 200 de mii de lei ca sa primeasca un sticker? :crack: Cu banii aia se plimba 100 de kilometrii si-si face singur la imprimanta sticker acoperit cu scotch :kick: Pretul de inscriere(adica mai degraba pretul stickerului original caci nu suntem club cu acte :D ) sa-l hotaram duminica

Iar de Paste cred ca lumea si-a facut deja programul :crack: Eu as merge, dar cati vom mai fi ?

 

P.S. Nu-i nici o problema cu un post dupa altul, deoarece modificarea este permisa numai 15 minute dupa postare :lol: Asta mi-a zis dl. Smokey

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi dimineata,aproape de scoala,strada se bifurca in 2 iar in fata este interzis.inainte cu 20 de m de interzis,iese unul cu un renault megane in strada din drumul celalalalt fara sa se mai uite in directia mea crezand ca nu vine nimeni.Urmare:intru cu roata in aripa stanga,aceasta se sparge ,iar roata scuterului continua alunecand pe portiera :kick: .eu raman in picioare.Asta se da jos mai sa ma ia la palme si o tinea sus ca hai la politie.I-am zis hai!Doamne era asa sigur ca eu sunt vinovat.Boul avea masina de pe 9 martie si nici macar CASCO la ea.Mergem la politie,dam declaratii bla bla.ne cheama politaiul in fata (super om,unul dintre politistii ca lumea,tot respectul) si ii spune conservarului sa taca si sa-l lase sa vorbeasca :lol: .Ne spune cum s-a produs accidentul si ii spune conservarului ca el e vinovat si-l trimite sa-si copieze actele ca sa-mi dea asigurarea :crack: Precizez ca eu nu am patit absolut nimic la scuter ca l-am lovit cu roata.Asta cand auzi ca isi repara masina pe banii lui se inegri la fata.Asa si ii trebuie.Credea ca eu eram vinovat si imi tot striga ca nu am carnet si sa nu ma contrazic cu el.Ce idiot,masina luata in rate de la banca si sa nu-si faca casco.Acum eu am asigurarea lui si pe procesul verbal masca fata zgariata,adica zgarieturile dinainte ca acum nu pati nimic :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce noroc ai avut ca nu ai patit absolut nimic! Cred ca daca eram in locul tau ii frigeam un carbon in geam!

Asa merita jegosul! Data viitoare cand mai se crede regele drumului sa se gandeasca la faptul ca si-a reparat masina noua pe banii proprii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LIGHTS , CAMERA , ACTION

GO GO GO CSR-BUCURESTI !!!!!!!

ENJOY

discurs de oscar:

multumesc

lui Vlad'ul si Alias pt material si suport tehnic

membrii clubului CSR Bucuresti pt participare

marius_jml pt gratar (data viitoare te bag sub masa ) :crack:

Regia :scr33ky

actori CSR -bucuresti

o productie CSR VIDEO INC

salutari to all asfalt uscat :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi dimineata,aproape de scoala,strada se bifurca in 2 iar in fata este interzis.inainte cu 20 de m de interzis,iese unul cu un renault megane in strada din drumul celalalalt fara sa se mai uite in directia mea crezand ca nu vine nimeni.Urmare:intru cu roata in aripa stanga,aceasta se sparge ,iar roata scuterului continua alunecand pe portiera :lol: .eu raman in picioare.Asta se da jos mai sa ma ia la palme si o tinea sus ca hai la politie.I-am zis hai!Doamne era asa sigur ca eu sunt vinovat.Boul avea masina de pe 9 martie si nici macar CASCO la ea.Mergem la politie,dam declaratii bla bla.ne cheama politaiul in fata (super om,unul dintre politistii ca lumea,tot respectul) si ii spune conservarului sa taca si sa-l lase sa vorbeasca :P .Ne spune cum s-a produs accidentul si ii spune conservarului ca el e vinovat si-l trimite sa-si copieze actele ca sa-mi dea asigurarea :lol: Precizez ca eu nu am patit absolut nimic la scuter ca l-am lovit cu roata.Asta cand auzi ca isi repara masina pe banii lui se inegri la fata.Asa si ii trebuie.Credea ca eu eram vinovat si imi tot striga ca nu am carnet si sa nu ma contrazic cu el.Ce idiot,masina luata in rate de la banca si sa nu-si faca casco.Acum eu am asigurarea lui si pe procesul verbal masca fata zgariata,adica zgarieturile dinainte ca acum nu pati nimic :D

 

Nu l-a palmuit, dar nici mult nu mai avea jegosul :kick:

 

Noroc si asfalt uscat! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici este filmul care vorbeste de la sine :lol:

CSR Filmul

 

Credits go to scr33ky :crack:

 

Username: csr

Password : csr

 

Noroc :kick:

 

mai deci contul e upgradat 30 de zile nu avem prob cu downloaduri su uploaduri

sa vadem luna viitoare cine upgradeaza contul :P

e bun contul poze muzik ce o fi cu conditia ca fisierul sa nu depaseasca 100 de mb

ciuss all :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai deci contul e upgradat 30 de zile nu avem prob cu downloaduri su uploaduri

sa vadem luna viitoare cine upgradeaza contul :agree:

e bun contul poze muzik ce o fi cu conditia ca fisierul sa nu depaseasca 100 de mb

ciuss all :lol:

 

Salut prieteni. Lucrez la site-ul CSR. In cateva zile ii voi da drumul de proba sa vedem ce iese. Daca totul merge bine discutam de achizitionare domeniu .ro, licenta pentru forum, foloseste o sursa IPB, ca si Motociclism.ro, etc :P

Am ceva probleme la "upload", mai exact cu dimensiunea maxima a unui fisier, care se incapataneaza sa ramana la 16MB :crack: , dar ii dau eu de cap :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :kick:

 

PS - Am rupt trepiedul pe care il fixasem pe bord si puteam sa filmez, asa ca momentan sunt in pom :agree: Merit felicitari :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astepti sa se infiinteze asociatia si deschideti filiala!!! :P :D :crack:

sa nu uitati sa precizati in statut ca asociatia are dreptul de a deschide filiale si sucursale :lol:

 

Multumim pentru sfat DMW :crack:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...