Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

accident grav astazi 6 iulie nu mai ramane nimik decat sa iesim in strada sa ii rupem cu bataia ca la mineriada frate nu se poate altfel

Si pe la mine in oras tot asa se intampla frate...nu se poate cu soferii astia...lumea zice ca suntem noi inconstienti dar din punctul meu de vedere soferii sunt cei mai inconstienti participanti la trafic...

PENTRU SOFERII CARE NU AU BUNE MANIERE SI NU NE RESPECTA IN TRAFIC MACAR PE JUMATATE DIN CAT II RESPECTAM NOI MUUUUULTAAAAAA :wave: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sall.... am si io o mica intrebare la carburator la mine este un cablu de intra in carburator crek circula ceva curent cai de la instalatia electrica....oare ce rol are acel cablu ?? tnx :lol: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am la fel la cel original...si daca te uiti mai bine ai chiar 2 seturi de cabluri electrice la el.Unul opreste alimentarea cand iei contactul si celalalt este socul electronic cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca ar merge iar daca nu poti sa faci modificari si sa-l fixezi.sunt sigur de asta.eventual la un service de montat car audio.nu stiu cate din functiile alea o sa-ti mearga.turometrul cel putin nu stiu daca poti sa-l faci.nu stiu de unde ia datele,pe ce cablu ca asa tu ai doar de la kilometraj la bord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap din ce am vazut pe net la jetforce de 50 pe carb nu cred k merge turometru (pacat ar fi fost interesat) dak poti sa pui cablurile pt functzile de baza e super. montatul era cea mai mica grija a mea...

cel mai mult imi place insa ceva de genul asta http://w2.bikepics.com/pics/2007%5C06%5C30...948091-full.jpg si mia pun un mic ceas de bord pt viteza si km ascuns cumva.. io zic k arata super :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu dor ce mi-am rupt carena de la ghidon,daca vrei sa-ti faci asa ceva ,nu-mi vinzi mie pe a ta?sau daca vrei iti dau carbu si filtru ala pe ea.ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal ash fi vrut insa deabia am si eu 200 km etc.. si vreau sa il tzin stock o perioada pana ma obisnuiesc sa merg.. fac si eu primul drum la service... schimb uleiul etc... sorry .. poate pe viitor dak o sa mai fie cazul

knd ai timp poate vb si noi mai mult pe mess sa imi explici una alta k pe net inebunesc cautand.. eu sunt n00b rau.. chiar daca iti luam carb si filtru ma uitam la ele ca vitelul la dvd :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa-mi skimb casca si am 2 variante kre mi-ar place(sunt d la First Bike)am avut tot d akolo casca da nu-mi place cum arata,mi-a cazut d multe ori p jos,doar zgarietura....deci 2 modele cel rosu,negru,argintiu 2 mil si cva,iar cea neagra(acoperita cu carbon)3mil......ce ziceti merita,s-au mai astept????? :wave:

Editat de adysme55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama 3 mil o casta FB.. io cred k te-ai lovit la cap :lol:

mai bine mai cautzi . am vazut si suomy la 4 mil la berzei

Sa stii k sunt destul d bune,am actipilde cu SHOEI dezlipesc alea d FB si l pun palea :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost oprit cineva de politie zilele astea pentru numar si curs de legislatie?

 

 

si eu am fost oprit si intrebat de nr galben,de curs legislatie...asteptam la o intersectie si a venit la mine un militian pe motocicleta...singura kestie in neregula era ca nam numar,restu aveam....cu numarul am scapat ca iam spus "doar ce l-am luat de 2 zile (scuterul) si am depus cerere pt numar"....deci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...