Sari la conținut

Accident Timisoara?


anndreii
 Share

Postări Recomandate

Am lasat motoru azi acasa caci erau semne de ploaie, am luat un taxiu si am zburat pana la banca in unirii, taximetristul mi`a spus ca a fost ieri seara ceva accident destul de urat in Timisoara, stie cineva ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost la protv, un "MOTOCICLIST" a iesit din un bar dupa ce a baut o bere si s-o urcat pe "motocicleta" a intrat pe un drum principal si a taiat calea unui autotorism, soferul nu avea nici o vina, nu a putut sa evite accidentul si "MOTOCICLISTUL" a decedat in urma impactului.

 

 

dupa ce am vazut asta apare si "MOTOCICLETA" in imagine, un piaggio si tot distrus, evident nu avea casca sau orice fel de echipament.. ce imagine au motociclistii din cauza cretinilor de la protv care or tot tinut-o cu motoclist in sus motociclist in jos, imprudent etc.. si ala probabil nici nu stia mai mult de mersul pe piaggio..

 

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost la protv, un "MOTOCICLIST" a iesit din un bar dupa ce a baut o bere si s-o urcat pe "motocicleta" a intrat pe un drum principal si a taiat calea unui autotorism, soferul nu avea nici o vina, nu a putut sa evite accidentul si "MOTOCICLISTUL" a decedat in urma impactului.

dupa ce am vazut asta apare si "MOTOCICLETA" in imagine, un piaggio si tot distrus, evident nu avea casca sau orice fel de echipament.. ce imagine au motociclistii din cauza cretinilor de la protv care or tot tinut-o cu motoclist in sus motociclist in jos, imprudent etc.. si ala probabil nici nu stia mai mult de mersul pe piaggio..

 

RIP

 

 

RIP cat despre "motociclist" .. ai dreptate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era moped cu pedale , aia e motocicleta , politzistul in interfiu a spus clar ciclomotor si aia de la pro tv o tzinea cu motocilclist si motocicleta. si nu cred k a baut doar o bere, vanzatoare a spus k a baut o bere a plecat si sa intors inapoi. chiar crezi k ar fi spus vanzatoare cate beri a baut? oricum era prea tarziu RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. pt scuterist. :P :D :crack:

Condoleante familiei si prietenilor.

 

 

Cat despre "priceputii" de la PRO TV..... nu mai am cuvinte. Oricum le am scris carcotasilor. E jenant sa nu sti sa faci diferenta intre o motocicleta si un scuter. Poate le trimit celor de la PRO TV o poza cu Mimi a noastra sa vada si ei cum arata o motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...