Sari la conținut

Intrunirea De La Galati


Postări Recomandate

Noi care, mah? Vezi ca ai gresit forumul. La un moment dat ai scris o chestie pertinenta, da' acu' o iei razna. Sterge Honda aia de la profil ca nu esti motociclist.

 

 

tu ce intelegi prin motociclist ma? fitzos cu motor tunat care se sparge in fata lumii ? am o honda cbr 125 din 2004 si al dracu daca am omorat vreodata vreun om .. imi fac treaba cu ea.. nu stau cu curu pe zid si sparg seminte si las sa`mi admire motoru pusii care trec pe faleza ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 252
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:angryfire:

 

"daca esti atat de sensibil du`te frate peste 3 zile la inmormantare si pune o floare acolo.. aprinde o lumanare si spune condoleante familiei .."

 

daca as avea garantia ca familia nu m-ar pune pe rug fara sa ma intrebe absolut nimic eu m-as duce singur sa fac chestia asta. Probabil acelasi raspuns il au si colegii mei si daca familia respectiva va constietiza ca nu a fost ceva intentionat, desi in momente de astea nu e de condamnat daca nu o va face, mai mult ca sigur se va merge acolo. pana atunci insa tin sa atenunt ca o lumanare oricum o aprind labiserica mai mult de atat tine de intimitatea mea si nu iti voi spune tie. sper ca macar pentru faptuca nu iti spun asta nu ma condamni atat timp cat spui ca incerci sa fii obiectiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ce intelegi prin motociclist ma? fitzos cu motor tunat care se sparge in fata lumii ? am o honda cbr 125 din 2004 si al dracu daca am omorat vreodata vreun om .. imi fac treaba cu ea.. nu stau cu curu pe zid si sparg seminte si las sa`mi admire motoru pusii care trec pe faleza ..

 

Ce inteleg eu n-o sa ai tu habar decit cind o sa mai cresti. Hai gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce inteleg eu n-o sa ai tu habar decit cind o sa mai cresti. Hai gata.

 

 

esti pamant .. :angryfire: :angryfire:

 

:angryfire:

 

"daca esti atat de sensibil du`te frate peste 3 zile la inmormantare si pune o floare acolo.. aprinde o lumanare si spune condoleante familiei .."

 

daca as avea garantia ca familia nu m-ar pune pe rug fara sa ma intrebe absolut nimic eu m-as duce singur sa fac chestia asta. Probabil acelasi raspuns il au si colegii mei si daca familia respectiva va constietiza ca nu a fost ceva intentionat, desi in momente de astea nu e de condamnat daca nu o va face, mai mult ca sigur se va merge acolo. pana atunci insa tin sa atenunt ca o lumanare oricum o aprind labiserica mai mult de atat tine de intimitatea mea si nu iti voi spune tie. sper ca macar pentru faptuca nu iti spun asta nu ma condamni atat timp cat spui ca incerci sa fii obiectiv.

 

 

frumos din partea ta.. si eu o sa aprind o lumanare pt unii de pe aici .. poate le mai creste minte ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zzzzzzzz nu mi-ai raspuns la intrebare . eu ti-am zis ca imi asum responsabilitatea ce imi revine, si ca nu imi pare rau ca m-am ocupat de asta ? tu ai fi fost in stare? .. nu mi-ai raspuns la intrebarea asta. si lipsa unui raspuns al tau arata clar cat de "motociclist" esti. iar pana nu faci nu poti sa intelegi ce trairi creeaza acel facut, adica intalnitu cu prietenii ca parca de asta se vorbea. Acolo se aduna prieteni, oameni simpli, ca sa stea de vorba si sa se relazxeze dupa munca nu ca sa admire pustii motoarele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu sa stau 10 minute intr-o camera cu baiatu asta de pe motocicleta

 

-sa ii demonstrez ca stiu sa pescuiesc la copca

-sa ii arat ca am simtu gaurii

 

-sa ii urc nisipu in roaba

-sa ii dau cu smoala pe casa

 

 

Aici nu a fost vorba de o GRESEALA ! A fost vorba de un flacau care suferea de SMECHERIE ! O forma destul de grava .

 

 

Pe langa faptul ca a incercat sa fie PERVERS sa triseze la START . A facut SPECTACOL prin Galati cu o zi in urma.

 

A trecut printre toate masinile de la SEMAFOR . si sa oprit in FATA lor pe MIJLOC de parca era SAFETY CARul de la FORMULA 1. Ca sa nu mai zic de demaraje si alte treburi.

 

 

Hai sa avem BAFTA !!! ( cum zice radu ) :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nici un moderator prin zona care sa le arate usa imbecililor astia?

 

 

lux_zxr .. vreti sa ramaneti doar voi ..doar 10 persoane care aveti aceeasi parere si sa va inbarbatati unu pe altu ca nu e nimic grav .. si ca sunteti curati ca lacrima.. nu suntem doar 2 "imbecili" in tara.. cred k toti gandim asa in afara de grupul vostru de "intelectuali" .. DESKIDETI OCHII FRATILOR ! A MURIT O FETITA NEVINOVATA IAR UNII DIN VOI SE SCUZA CU REPLICI DE GENU " nu stii ce inseamna pasiune" .. TREZIREA.. VIATA NU E ASA CUM O VEDETI VOI DE PE 2 ROTI .. LUMEA PLANGE PT K A MURIT O FIINTA UMANA SI VOI VA PLANGETI CA VI SA DAT PESTE CAP PROGRAMUL FESTULUI ..

:angryfire:

 

zzzzzzzz nu mi-ai raspuns la intrebare . eu ti-am zis ca imi asum responsabilitatea ce imi revine, si ca nu imi pare rau ca m-am ocupat de asta ? tu ai fi fost in stare? .. nu mi-ai raspuns la intrebarea asta. si lipsa unui raspuns al tau arata clar cat de "motociclist" esti. iar pana nu faci nu poti sa intelegi ce trairi creeaza acel facut, adica intalnitu cu prietenii ca parca de asta se vorbea. Acolo se aduna prieteni, oameni simpli, ca sa stea de vorba si sa se relazxeze dupa munca nu ca sa admire pustii motoarele.

 

cu siguranta as fi in stare sa organizez ceva interesant si cu un risc de pericol mult mai mic .. si sa stii ca si eu ma intalnesc cu prietenii .. cu ce e mai interesant statul cu curu pe zid decat boutul unei beri intr`un local ?

esti absurd si ai mintea ingusta.. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lux_zxr .. vreti sa ramaneti doar voi ..doar 10 persoane care aveti aceeasi parere si sa va inbarbatati unu pe altu ca nu e nimic grav .. si ca sunteti curati ca lacrima.. nu suntem doar 2 "imbecili" in tara.. cred k toti gandim asa in afara de grupul vostru de "intelectuali" .. DESKIDETI OCHII FRATILOR ! A MURIT O FETITA NEVINOVATA IAR UNII DIN VOI SE SCUZA CU REPLICI DE GENU " nu stii ce inseamna pasiune" .. TREZIREA.. VIATA NU E ASA CUM O VEDETI VOI DE PE 2 ROTI .. LUMEA PLANGE PT K A MURIT O FIINTA UMANA SI VOI VA PLANGETI CA VI SA DAT PESTE CAP PROGRAMUL FESTULUI ..

:angryfire:

 

 

scuza-ma nu te cunosc pesonal, dar daca tu asta ai inteles din ce ai citit aici, insamna ca ale tale capacitati intelectuale, ca sa nu zic mentale lasa mult de dorit. in speeta oameni ca cel ce a facut apel la un moderator nu au ce discuta cu tine! daca erai motociclist adevarat, repet, te implicai asumandu-ti orice risc1

 

ps: tot nu mi-ai raspuns, alt fapt ce demontreaza limitele tale. Iar lumea din tara fii linistit, ca nu toti sunt limitati.

 

 

later edit; acum ti-am citit postul. e usor sa tastezi si sa zici ca ai fi facut. de ce ai fi facut si de ce NU AI FACUT?????? la vorbe stoti sunt primi, la fapte....

 

NU AI FACUT NU MERICITI NICI SA ITI CITESC ABERATIILE!

 

te rog respectuos sa pleci si sa ne lasi cu ale noapstre .

 

si pentru ca eu pot mai repet o data. NU NE DETASM DE ORICE CULPA DAR NU SE POATE ARUNCA TOATA VINA ASUPRA NASTRA. SI MAI REPET CA NU VORBESC IN NUMELE CLUBULUI.

Editat de just_me
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ZZZZZZZ

 

 

Mai omule. Tu esti dus rau cu pluta. Daca n-ai citit, si eu sint de parere ca organizatorii poarta o mare parte din vina. Impartita cu politistii si spectatorii inconstienti. Si parintii fetei care n-au supravegheat-o. Dar pilotul ce vina are?! Ai participat vreodata la o cursa? In momnetul ala, soseaua(inchisa si supravegheata) nu e drum public, nu ai restrictie de viteza, nu ai nimic. Atunci vezi doar ce e in fata si te concentrezi la cursa. Tu (si altii, care vin cu amenintari de (cuvant urat)), nu pricepeti asta.

Iar de pasiune chiar nu e locul sa comentezi, ca nu ne-am luat motoarele din banii tai si nu circulam pe banii tai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum ce vina are ma motociclistul ? nu el a scapat motorul de sub control din prea multa dorinta de-asi afirma smecheria pt spectacol ? Daca era brigada , nu se ridica pe 2 roti si facea liniutza normala ca restul :angryfire:

Editat de andixxxl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuza-ma nu te cunosc pesonal, dar daca tu asta ai inteles din ce ai citit aici, insamna ca ale tale capacitati intelectuale, ca sa nu zic mentale lasa mult de dorit. in speeta oameni ca cel ce a facut apel la un moderator nu au ce discuta cu tine! daca erai motociclist adevarat, repet, te implicai asumandu-ti orice risc1

 

ps: tot nu mi-ai raspuns, alt fapt ce demontreaza limitele tale. Iar lumea din tara fii linistit, ca nu toti sunt limitati.

 

just me .. ti`am raspuns dar esti atat de incompetent incat nu stii sa citeste printre randuri .. culca`te ca maine e o zi incarcata.. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar

 

trebuia sa zic ca se ridica cu tot cu patul de la spital in 2 picioare

nu imi place sa fac glume de genul asta,dar idioti asta merita !

"Idiotii" analfabetule! Alta "clona"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum ce vina are ma motociclistul ? nu el a scapat motorul de sub control din prea multa dorinta de-asi afirma smecheria pt spectacol ? Daca era brigada , nu se ridica pe 2 roti si facea liniutza normala ca restul :angryfire:

 

 

intreaba intai in ce conditii se poate scapa motorul de subb control si apoi afirma una ca asta. nu am nimic cu tine, probabil nu stii, dar intreaba ca nu te mananca nimeni. hai sa iti spun ca o defectiune tehnica minora cu "bataie" de o zecime de secunda poate provoca asa ceva. la fel de bine cum se poate intampla se poate sa nu se intample. daca nu sincronizezi perfect, repet perfect schimbatorul, ambrajul si acceleraie adica mana stanga dreapta si piciorul stang, pentru o zecime de sencunda se poate intamnpla orice. cei care fac asta au abilitati pentru asa ceva, au reusit de sute de mii de ori, da ai citit bine, dar se poate nici sa nu reusesti. daca nu se intampla, tu nu aflai nimic din astea, ti-ar fi placut ce ai fi vazut si probabil daca ti-ai fi permis ai fi facut scoala moto care n te invata inimic concret, si ti-ai fi luat un asa bolid. o sa imi zici probabil de responsabilitate. aceasta din ruma si-a asumat-o fiecare, de la concurent la organizator, la cei care au dat autorizatii, la fortele de ordine, la spectatori ( mai mult sau putin constienti, asta tine de mentalitate si educatie) iar urmarile trebuie sa ni le asuman fiecare de asta spun ca nu e corect sa se traga linie si sa se zcuterescu e vinovat.

 

sansele de a se produce ceea ce s-a produs sunt mai mici decat cele de a nu se produce. zicea cineva, in masura sa faca asta, ca e pt a doua oara cand se intampla in tara dupa 4 ani!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai pilotat vreodata un super-sport? Intreb de curiozitate, ca pui intrebari timpite.

 

bineinteles ca am pilotat..dar doar cand eram mic si nu prea se misca bine ca eram in carusel si ma invarteam in cerc... doar nu-s nebun sa-mi risc viata ca voi cu motoarele astea doar ca fiu mai deosebit si sa impresionez femeile :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai certati, pe bune! Voi, toti cei care v-ati inscris de nici 24 de ore pe forum si ati postat doar pe topicurile despre Galati, va inteleg supararea. Poate ati cunoscut-o pe fata sau chiar ati fost prieteni. Dar cred ca mergeti prea departe. Toti cei implicati regreta accidentul. Caci a fost un accident si trebuie sa-l tratam ca atare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zzz oricine poate sa va tina morala cand faceti crime. . nu iti trebuie nici un statut anume.. tre sa fii om si sa gandesi intelept... cumparati o papusa gonflabila si fati o pasiune din aia.. nu pui pe nimeni in pericol .. si daca nu poti scapa de drogul asta pe 2 roti .. dute frate in munti si fa demonstratie in fata ursilor ca pe noi nu prea ne intereseaza pasiunea ta

 

Dar pe bune acum, ce mama draq cautati voi aici??? Tu chiar ai spus mai devreme ca nici macar nu eshti motociclist. Asta e forum pt. motociclisti, nu pt. tot felul de adunaturi care n-au ce face cu timpul lor, si intra aici sa-si dea cu pararea. La fel jmecherul ala "andi xxxl". Ia mai uita-te in jurul tau, la viata de zi cu zi, si vezi cati oameni nevinovati mor in accidente de masina??!!?? Duceti-va in fentele voastre, si in viata voastra perfecta, ca aici nu e de voi, putzoi cu ochi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...