Sari la conținut

Care Aveti Permisu Si Care Va Riscati :p


Postări Recomandate

la 18 ani ne luam Aul si ne luam cate un motor cam la 650 si ne apucam de tuning la astea de 125.de ce nu se face !!!!!FACE SI TINERI SI NELINISTITI.....la clasa 50!!!!!!ca nu toti au 125,unii mai au si 50uri(adica eu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu pune poll deoarece subiectul este idiot

 

nici nu te bag in seama :P :D

 

 

la 18 ani ne luam Aul si ne luam cate un motor cam la 650 si ne apucam de tuning la astea de 125.de ce nu se face !!!!!FACE SI TINERI SI NELINISTITI.....la clasa 50!!!!!!ca nu toti au 125,unii mai au si 50uri(adica eu)

 

ai mai zis :crack:))) is de acord cu tine numai ca nu prea poti face scheme cu unu de 50 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

huh...am condus eu 200 km in oras fara permis..dar pe 6 sept am examenu :P si gata cu morcovul in poponeata la aparitia politiet....thnx god pana acum doar am dat de ei la intersectii si se uitau la motor.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu te bag in seama :D :crack:

ai mai zis :kiss:))) is de acord cu tine numai ca nu prea poti face scheme cu unu de 50 .

So crezi tu ca nu poti face trickuri.Eu o ridic fara ambreaj,numa din gaz.stoppie ink nam invatat da nici nu pre am unde sa incerc ca nu vreau sa ies pe drumuri publice.Cu burnoutu ii un pic mai greu pana incepe sa invarte da dupaia merge. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voiam sa stiu cati is la fel de fraieri ca mine sa se plimbe prin orash cu scuter sau motor fara permis. :kiss:

 

 

eu nu am permis si merg pe drumuri publice dar nu departe rau de casa!dak e sa pot sa fug........!!!!dar luni dau examen sper sa il iau.....................!fac cinste dak e ca oriku vin la buc!! :D

 

 

Poate la anu imi iau si eu carnetul.... :D

 

Dar merg de vreo 3 ani :lol:

 

 

huh...am condus eu 200 km in oras fara permis..dar pe 6 sept am examenu :crack: si gata cu morcovul in poponeata la aparitia politiet....thnx god pana acum doar am dat de ei la intersectii si se uitau la motor.. :eek:

 

 

 

 

 

there you go :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chestia e ca eu nu o fac din teribilism si am trecut si de varsta de pusti (teoretic) dar de 2 luni de cand am terminat scoala doar in 6 sept m-am programat pentru examaen..cica e sala mica si sunt prea multi candidati...(nu inteleg de ce nu se schimba sala :P )..anyway, e greu sa stai cu motorul in garaj si sa ma uit la ea si sa nu o scot...huh..mai e putin totusi pana la carnet

 

take care

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So crezi tu ca nu poti face trickuri.Eu o ridic fara ambreaj,numa din gaz.stoppie ink nam invatat da nici nu pre am unde sa incerc ca nu vreau sa ies pe drumuri publice.Cu burnoutu ii un pic mai greu pana incepe sa invarte da dupaia merge. :P

Prietene , ne lasi ? Daca tu te dai pe o roata din gaz la 50cc esti PIESA pieselor ... Avem timp sa citim prostii pe topicul asta dar chestii de genul asta ....

 

 

Ride safe !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene , ne lasi ? Daca tu te dai pe o roata din gaz la 50cc esti PIESA pieselor ... Avem timp sa citim prostii pe topicul asta dar chestii de genul asta ....

Ride safe !

Bine schuberth,daca tu zici,asa e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca te ridici te cred 100% dar ca te dai pe o roata din gaz la 50cc nu ai nici o sansa la 1 milion sa te cred pt ca e IMPOSIBIL. Mobra aia nu are suficienta putere sa impinga 100kg pe o roata intelegi ? Daca o faci inseamna ca o faci din ambreiaj .... restul sunt povesti.

 

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca te ridici te cred 100% dar ca te dai pe o roata din gaz la 50cc nu ai nici o sansa la 1 milion sa te cred pt ca e IMPOSIBIL. Mobra aia nu are suficienta putere sa impinga 100kg pe o roata intelegi ? Daca o faci inseamna ca o faci din ambreiaj .... restul sunt povesti.

Asfalt uscat

 

Plictiseala mareeeeee... :D

 

si povesti inainte de grishuletz :P ...

 

Vizionare placuta in continuare la Mihaela & co

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

paul_ktm si niste prieteni de ai mei care au mopeduri dau burnout si merg pe o roata (defapt o ridica putin si pica:P ) ..... da astea nu is scheme ci numa tentative ... nu zic nici io inca nu fac scheme ci numa tentative :P da cea mai interesanta schema va fi sa imi iau si io permisu .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place cum gandesti ! nici eu pana la vara nu voi avea decat un amarat de scuter (daca nu imi iau permisu), da a vara vin din italia cu ceva tare.

 

pacat ca nu se mai aude nimik cu poolu` ala :P

Editat de Bogdan16ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

Prietene , ne lasi ? Daca tu te dai pe o roata din gaz la 50cc esti PIESA pieselor ... Avem timp sa citim prostii pe topicul asta dar chestii de genul asta ....

Ride safe !

 

 

Schuberth daca poza de la avatarul lui este adevarata, se ridica.. ! Poate nu chiar numai din gaz dar daca te dai in spate pe sa si tragi putin de el se ridica cu sigurantza... Eu ridicam asa Peugeot Speed Fight2 si nu ridica un KTM... ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din partea mea toti prosti care merg fara permis sunt niste inculti muisti si fraieri bogdan 16 ro sa o sugi ca dai exemplu prost copiilor la fel si tu tazzy

Ai liniste un timp destul de indelungat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

din partea mea toti prosti care merg fara permis sunt niste inculti muisti si fraieri bogdan 16 ro sa o sugi ca dai exemplu prost copiilor la fel si tu tazzy

 

 

Ai probleme la cap.. ?

 

Oare de ce am impresia ca just ride asta este unul dintre noi care s-a gandit el asa si a zis sa faca o gluma.. ?

Uitatziva si voi...

 

 

just ride

 

 

 

Nou venit pe forum

*

 

Group: Membru

Posts: 3

Joined: 1-September 06

Member No.: 12.711

 

Motocicleta: yamahonda

Nr. moto: yama

Club: fuck bine

 

 

Sper sa nu am dreptate dar e rau daca am inceput sa facem dinstea intre noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU esti moale omu! :D

 

Iara m-o oprit politia azi cu un prieten de-al meu pe scuter ... fara casti fara acte fara documente. si tot nu ne-o facut nimic. Apoi o vrut sa ne ia datele personale da nu ni l-ea luat din cauza ca ala cu care eram are unchi la criminalistica:D:D :P pana la urma am plecat frumos acas`. Ne-o zis numa sa umflam roata pe spate ca era moale :crack: si apoi salut

 

.......si eu cred ca just ride ala e ceva suspect ca auzi aici

 

just ride has just posted a reply to a topic that you have subscribed

to titled "Aduc Motoare 125 Din Germ.".

 

----------------------------------------------------------------------

as vrea si eu o javrasaki

---------------------------------------

 

 

ori se baga in seama ca un fraier ... oricum ma gandesc ca are ban vreo luna ca si o am avut 1 sapt ca l-am injurat putin pe unu da putin de tot ....

Editat de Bogdan16ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...