Sari la conținut

Cross de 125 sau 250 in patru timpi?


stebelsergiu
 Share

Postări Recomandate

Ma puteti ajuta cu niste modele de cross de 125 sau 250 in patru timpi?Stie careva?

 

xr250R -4 timpi, ideala pt. incepatori si nu numai. 30 cp, racire aer, fiabilitate foarte mare, manevrabilitate f buna, modele 90-97. eu sut indragostit de motoru asta.

 

sau poate vrei ceva nou ca wr250 F sau cr250X. alte preturi, alta poveste cu intretinerea.

 

de 125 nu prea stiu nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

xr250R -4 timpi, ideala pt. incepatori si nu numai. 30 cp, racire aer, fiabilitate foarte mare, manevrabilitate f buna, modele 90-97. eu sut indragostit de motoru asta.

 

sau poate vrei ceva nou ca wr250 F sau cr250X. alte preturi, alta poveste cu intretinerea.

 

de 125 nu prea stiu nimic.

 

 

Din motocicletele enumerate de tine nici unul nu este cross!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma puteti ajuta cu niste modele de cross de 125 sau 250 in patru timpi?Stie careva?

O motocicleta perfecta pt motocross la pret bun este KTM 250 SXF, modelul dupa 2005. Piese si accesorii pentru motorul asta gasesti pe toate drumurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din motocicletele enumerate de tine nici unul nu este cross!

 

poate nu stie ce vrea baiatul. crezi ca fiecare stie? zi tu mah desteptule!

Mesaj completat

Ma puteti ajuta cu niste modele de cross de 125 sau 250 in patru timpi?Stie careva?

 

zi baiatule ce vrei? ca nu stie lumea ce sa-ti raspunda. de ce iti trebuie cross? poate cauti cross iar tu vrei s amergi pe forestiere sau pe DN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate nu stie ce vrea baiatul. crezi ca fiecare stie? zi tu mah desteptule!

Mesaj completat

 

 

zi baiatule ce vrei? ca nu stie lumea ce sa-ti raspunda. de ce iti trebuie cross? poate cauti cross iar tu vrei s amergi pe forestiere sau pe DN

 

 

 

 

Omul a zis clar ce vrea. Cross 125 sau 250 4T.

Tu de unde ai impresia ca e un baiat care nu stie sa faca diferenta intre un motor cross si unul chopper ???

 

Ca sunt eu destept sau nu lasa sa decide cei care ma cunosc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul a zis clar ce vrea. Cross 125 sau 250 4T.

Tu de unde ai impresia ca e un baiat care nu stie sa faca diferenta intre un motor cross si unul chopper ???

 

Ca sunt eu destept sau nu lasa sa decide cei care ma cunosc...

 

poate nu cunoaste pt. ce e crossul, atunci poate spune clar ca vrea cross, dar el se gandeste la skijet.daca stia ce vrea atunci nu mai intreba banala intrebare. stia singur care i se potriveste si cu asta basta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...