Sari la conținut

Chopper Academy MC - End of Season Party 2010


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

Pe 6 noiembrie Chopper Academy M.C. inchide portile verii.

Te somam sa rupi bariera cotidianului si sa devi pentru o noapte altfel la End of Season Party.

Rock, motoare, concursuri si o petrecere inedita alaturi de Chopper Academy M.C.

 

Va asteptam in Kulturhaus (Str.Sfânta Vineri nr.4, sector 3, Bucuresti, Romania) pe data de 6 noiembrie ora 21.

Vor concerta Stilborn, Phenomenon, Electric Fance, Pseudonoise. In deschidere Magnum Opus.

INTRAREA LIBERA

 

end_of_season_2010.jpg

post-34067-1288005673_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A-si mere si eu pe la petrecere dar nu-i aproape 720 km dus intors! Nu de alta dar sa beau una mica cu Lord Vader ca la Rasnov n-am pus-o de un pahar mai zdravan!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa trebuie facut! Cort, foc de tabara si un pahar de vorba! Oricum distractie maxima la petrecere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A-si mere si eu pe la petrecere dar nu-i aproape 720 km dus intors! Nu de alta dar sa beau una mica cu Lord Vader ca la Rasnov n-am pus-o de un pahar mai zdravan!

Pai trebuia sa beau :laugh: cu toata lumea cunoscuta si ne-cunoscuta, dar cum a spus Paul nu-i timpul pierdut :D , iarna e la inceput dar trece cum a trecut si vara. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai trebuia sa beau :laugh: cu toata lumea cunoscuta si ne-cunoscuta, dar cum a spus Paul nu-i timpul pierdut :D , iarna e la inceput dar trece cum a trecut si vara. ;)

Oricum sigur o sa ne bucuram si de iarna :D asa cum numai noi motociclistii stim sa o facem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca nu e timpul pierdut, vine ea vremea frumoasa si dam o intalnire la jumate, punem cortul si chefuim.

 

\m/ :laugh:

 

Vremea frumoasă a venit, nea Paule! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ora 21... O sa venim deja beti!

 

Hai IceLord, coboara pe harta sa cinstim un coniac.

:laugh:

Votka, Palinka ...nu-s cu coniacul eu :D ! Numa bine si sanatate si distractie maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!

 

Ne cerem scuze dar din pacate am schimbat locatia de party si din fericire tot vom bea pe 6 Noiembrie la ora 21

 

Locatia:

 

GRILL PUB

Str. Splaiul Independentei Nr 296A (de regula bun de dat pe o roata :laugh: dar de aceasta data se bea sa omoram putin frigul)

vis a vis de statia de metrou Semanatoarea (Regie)

 

 

Vom avea acealeasi trupe, concursuri, palinca...slana..etc

 

voi actualiza afisul si harta maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Votka, Palinka ...nu-s cu coniacul eu :D ! Numa bine si sanatate si distractie maxima!

Hai IceLord cum a spus axicos poti venii, :laugh: ca ai cazare asigurata gratis (stii tu unde) ;)

Editat de Lord Vader
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata si cu harta locatiei

 

Ce mai stiu este ca avem bere incepand chiar de la 3,5 Ron si cateva meniuri de mici, cartofi, carnati, piept de pui, ceafa de porc...salate...

 

Evident exista si meniuri mai "hard" ceva gen o sticla de whiskey / vodka insotita de 4 energy drink / sau suc de mere..dupa caz :)

 

 

 

ps: si vin fiert \m/

post-34067-1288617645_thumb.jpg

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai IceLord cum a spus axicos poti venii, :) ca ai cazare asigurata gratis (stii tu unde) :P

Multumesc de ospitalitate, dar trebuie sa te refuz pentru ca de abia mi-am putut lua liber Sambata si atunci sunt ocupat cu ziua de nastere a doi baieti de la noi din club! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam cu vin fiert in loc de traditionala paine si sare.

Mesaj completat

Fireste la aceasta se adauga si deja binecunoscuta primire calduroasa in stilul CA. Va asteptam cu mic cu mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie, pentru cine nu stie, statia de metrou Semanatoarea se numeste mai nou Petrache Poenaru

Mesaj completat

Finally, today we gonna rock

 

:moto:

 

rock&pasarik smiley-sex011.gif

Si locatia pe harta.

post-27212-1289025134_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreac, v-ati mutat la 10 min pe jos de unde stau. Piei Satana :moto:

 

 

Si de mine tot la 10 minute. E de bine. Vin pe jos. Si beu.

Atat.

 

Ti-ai dreaq de norocosi...NU mai e la 10 min. de mine,in schimb... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...