Sari la conținut

Accident Cu Scuter La Bacau


1NebunDupaMotoare
 Share

Postări Recomandate

accident la iesirea din comuna Nicolae Balcescu spre Bucuresti in dreptul benzinariei.

am ajuns la 1min dupa politie (eram a2a masina din coloana oprita) victima nu mai era la fata locului,

scuterul arata destul de sifonat, nu am putut sta prea mult ca deja ma luasera la rost cei 2 militieni care nici ei nu stiau ce se intamplate (cand i-am intrebat)

 

se pare ca a fost lovit de solenta albastra( din fata era sifonata) si conducatorul scuterului a fost proiectat pe parbrizul fordului argintiu care rula din contrasens.

mai multe nu stiu.

post-10186-1157312961_thumb.jpg

post-10186-1157312990_thumb.jpg

post-10186-1157313018_thumb.jpg

post-10186-1157313041_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accident la iesirea din comuna Nicolae Balcescu spre Bucuresti in dreptul benzinariei.

am ajuns la 1min dupa politie (eram a2a masina din coloana oprita) victima nu mai era la fata locului,

scuterul arata destul de sifonat, nu am putut sta prea mult ca deja ma luasera la rost cei 2 militieni care nici ei nu stiau ce se intamplate (cand i-am intrebat)

 

se pare ca a fost lovit de solenta albastra( din fata era sifonata) si conducatorul scuterului a fost proiectat pe parbrizul fordului argintiu care rula din contrasens.

mai multe nu stiu.

auleo.Cei cu scuter merg fara casca de obicei si din pacate.Poate a avut noroc,ca avea nevoie,pt ca se pare ca este o zona in care se circula cu viteza mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din catzi oameni cunosc pe scuter , nu am vazut pe vreunu sa aiba o scoala facuta indiferent de categoria ce da nota faptului k habar nu au despre reguli de circulatzie , legislatzie etc. au impresia k este acelas lucru cu bicicleta , numai ca nu depun efort fizic.. gresit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e...iarasi "nu l-am vazut". Care-i starea scuteristului?

 

 

din catzi oameni cunosc pe scuter , nu am vazut pe vreunu sa aiba o scoala facuta indiferent de categoria ce da nota faptului k habar nu au despre reguli de circulatzie , legislatzie etc. au impresia k este acelas lucru cu bicicleta , numai ca nu depun efort fizic.. gresit

Asteptati detalii, nu mai dati cu pietre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevaru' este ca in bacau se circula foarte des cu scooter-ul fara casca si fara numar, permis, etc..

tinand cont ca un scooter in targ e 1500 ron, adus din italia (ca tot a trecut sezonu')... is foarte multe pe sosele si h3llriderr din pacate are cam 90% dreptate

 

apropo... ce numar de inmatriculare avea dacia?? (macar pe pm dak nu pe forum)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nr de prosti- inconstienti care pun mana p cate un scuter (desigur cu largul concurs al politiei) e din c in c mai mare...partea shi mai proasta e ca deja nesimtirea shi tupeul sunt nemarginite...scutere mari de 125 shi peste "pilotate" de indivizi beti sau nu ...desigur fara nr d inmatriculare...eu cred ca asta e caz penal...la propriu...NOI N-AVEM C FACE...asta e ...traim in romania...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...