Sari la conținut

Intalnire A Pasionatilor Bmw


big_ipaq
 Share

Postări Recomandate

Weekendul acesta, 8-10 septembrie, la Sinaia este o intalnire a pasionatilor BMW, indiferent de numarul de roti. Cine e interesat de participare si/sau cazare, poate sa intre pe bmwclub.ro si sa caute detalii.

 

Sigur ca orice pasionat BMW e invitat.

 

da nu mai bine dati o fuga pasionatii de bmw la targoviste la intrunire? :cheers: in fond nu e departe sinaia de targoviste va strangeti acolo si va asteptam cu drag la noi :baldy:

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nu mai bine dati o fuga pasionatii de bmw la targoviste la intrunire? :cheers: in fond nu e departe sinaia de targoviste va strangeti acolo si va asteptam cu drag la noi :baldy:

 

Din pacate, acolo vor fi multi si cu masini si nu stiu dac-ar fi bineveniti. Noi vorbeam de o intalnire strict a celor pasionati de marca, nu doar motociclete sau masini.

 

Nu e frumos ce faci :cheers:

 

Nu ma supar, daca a considerat necesar sa posteze, asta e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, acolo vor fi multi si cu masini si nu stiu dac-ar fi bineveniti. Noi vorbeam de o intalnire strict a celor pasionati de marca, nu doar motociclete sau masini.

Nu ma supar, daca a considerat necesar sa posteze, asta e.

 

imi cer scuze daca am deranjat pe cineva ,a fost doar o invitatie fara vreun gand ascuns Succes! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Presupun ca nu e nimeni interesat dintre noi...

 

Eu am avut o tentativa sa merg la o intilnire bmw tinuta astaprimavara parca pe la cheia, probabil organizata de alt club decit al vostru.

Dupa ce am depasit citiva probabil participanti si am fost depasit pe drum de altii nu am mai ajuns...

Sa nu intelegi gresit da sint prea multi posesori de masini bmw interesati prea putin de marca in sine...

Bafta si distractie placuta.

Bob

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai perfecta dreptate. Nu vreau sa discut de alte cluburi, nu e treaba mea. Noi promovam condusul civilizat si respectarea legilor de circulatie DAR si a tuturor participantilor in trafic.

 

De altfel, nu putem interzice asta, dar nu am permis nimanui sa organizeze la noi pe forum, o coloana spre locul intalnirii, exact din acest motiv. Si le recomandam sa mearga spre intalnire, mai civilizat decat in orice alta parte.

 

Asociatia non-profit BMW Club Romania exista si dorim sa o afiliem la BMW Club Europe.

 

Scopul nostru este sa promovam non-comercial marca BMW si sa schimbam perceptia celorlati despre proprietarii acestor masini. Nu avem ca scop liniute si concursuri noaptea cu masini tunate si care nu ar trece de RAR.

 

Chiar si imaginea care tu o ai relativ la acea intamplare pe drumul spre Cheia, incercam sa o schimbam.

Editat de big_ipaq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te asteptam. De vineri de la pranz pana duminica de la pranz, oricand. Gasesti mai multe detalii incluzand programul orar al intalnirii, la:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=8528

 

Suntem la Hotel Cota 1400. E rezervat complet pentru intalnirea asta. Daca doresti camera, o poti obtine la un pret mic, prin noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...