Sari la conținut

Harleyuri La Pretzuri Mai Convenabile


fhchth
 Share

Postări Recomandate

Salut

am primit informatia ca un olandez ar fi cumparat 150 de harley-uri avariate din mexic au acte facute de olanda shi pretzurile ar fii intre 4000-shi 5500 in functie de cit de avariate sunt ....

o sa merg in 3 sapt sa vad despre ce e vb ....

 

cine e interesat?

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

am primit informatia ca un olandez ar fi cumparat 150 de harley-uri avariate din mexic au acte facute de olanda shi pretzurile ar fii intre 4000-shi 5500 in functie de cit de avariate sunt ....

o sa merg in 3 sapt sa vad despre ce e vb ....

 

cine e interesat?

basty

 

Am vazut si eu mai de mult pe un site o chestie similara.Un tip ,tot din Europa,nu mai retin de unde exact,aducea Harley-uri casate de la Politia mexicana.Preturile erau digerabile.Poate este vorba despre acelasi tip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veterama este pe 15 cred sau chiar a trecut ...vrei sa vii in nl? vom fi 3 inshi

basty

 

Chiar as vrea sa vin!

 

Niste poze,exista pe vreundeva,sau un link ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai da repede v-ati aprins. Motoare accidentate sau casate...pai bine ma fratilor cand e vorba de HD nu mai aveti alte pretentii? :angryfire: Oricum numai sa fie Harley? :angryfire:

 

nu te ambala fratzie, io am luat flh-ul meu (shovel de 80 CI di 78) de la licitatzie de la politzie si mere de jar minca, in + daca au evo-uri de 88 CI in ele alea au fost marite la 95 CI si merg de zbarnaie, merita absolut ca merita

 

p.s. si vezi harley-ul il rebilduiesti relativ ushor, pe cand vulcanul.....

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai da repede v-ati aprins. Motoare accidentate sau casate...pai bine ma fratilor cand e vorba de HD nu mai aveti alte pretentii? :angryfire: Oricum numai sa fie Harley? :angryfire:

 

Coane... :angryfire:

Sunt unele persoane care nu ishi iau harley pt crom shi ca sa rupa inimile femeilor

basty

 

ma intereseaza si pe mine,daca e vorba de shovel....tocmai imi pregatesc banii.

 

salut

poze nu am inca ...

nosey e de 3 luni in NL shi acum citva timp a aparut nebunul ala care le-a cumparat ... shi el vrea shovel

deci sunt shovel-uri ....iti dai seama ca daca unul functional este pe la 6000 nu or avea cine stie ce la 5000

o sa il intreb de un link ceva daca mai suna ..oricum vine in 2 sapt ca face 3 luni ....

basty

 

nu te ambala fratzie, io am luat flh-ul meu (shovel de 80 CI di 78) de la licitatzie de la politzie si mere de jar minca, in + daca au evo-uri de 88 CI in ele alea au fost marite la 95 CI si merg de zbarnaie, merita absolut ca merita

 

p.s. si vezi harley-ul il rebilduiesti relativ ushor, pe cand vulcanul.....

 

 

ce sa rebuilduieshti la un vulcan?

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te uiti si de niste manere care sa mearga la Vulcanetele meu? Numa sa fie de fer!

 

 

manere?da ce,ai cal?hahahahaha

 

ma uit,faceti lista si da-ti pe mail.eventual ceva poze,sa stiu dupa ce sa ma uit.

 

 

B.

 

ps:pt cei care nu isi completeaza datele la profil:veti primi warn.

mincinosii prinsi-out.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha ,adica mansoane.....ok...de 1" parca,da?

daca am bani,poate aduc mai multe accesorii( mansoane,oglinzi,etc.).

B.

nu am mai raspuns ca mi-a fost spart atelierul ...

vezi ca anul trecut a gasit nosey unul pe cagru duo glide parca ( cel de electraglide nu mai stiu exact cum se numeshte ) la 6000 in stare perfecta

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te uiti si de niste manere care sa mearga la Vulcanetele meu? Numa sa fie de fer!

 

Daca Black sau Basty nu gaseste, da-mi un PM (nu vreau sa stric business-ul vostru :crack: ). Iti trimit prin posta, am aici acasa manere cum vrei tu. Sunt din fier, sunt nou-noute si ieftine. Am si metrice si in col. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...