Sari la conținut

Sclav Caut Nepra


DavidBMW
 Share

Postări Recomandate

puteti sa ziceti voi ca sunt bolnav da asta e mi-sa pus pata pe reparat cred si deci caut o nepra.Cit mai ne choperita daca se poate :yikes: si daca mai si merge :finger: e beton . ;) Osa ii trag si atas si sa te tii nebuneala :angryfire: DECI NEPRA SA FIE. SI ADIO MAINI CURATE :angryfire:

 

EVIDENT VA DATI SEAMA CA URMEAZA SI REMORCA :yikes: TELEVIZOR ,FRIGIDER SI PIAN CU COADA :) SERIOS ACUM CHIAR AS APRECIA DACA MA PUTETI AJUTA SA GASESC O NEPRA DECENTA PE UNDEVA. :angryfire:

post-11225-1157918907_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu ma mir ca te intereseaza o Nipra cat mai nemodificata... Nu o sa fie usor sa gasesti.

 

remorca de-aia comanzi din fabrica la 1000 Euro, dar nu stiu daca RAR-ul are in evidenta omologarea Niprului la tras remorca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate am eu una dar e un pic modificata..... e cam cioaper.... are coarne inalte sa coborata...... nu arata rau.... frana pe disc furca de honda.... la bani e negociabil 800 de euro sunt din constanta...... daca vrei vorbim o sa pun si ceva poze....

 

si are acte de bmw dar verificare are pana in 2008 doar ce am facut-o nu sunt probleme cu seriile....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti sa ziceti voi ca sunt bolnav da asta e mi-sa pus pata pe reparat cred si deci caut o nepra.Cit mai ne choperita daca se poate :yikes: si daca mai si merge :yikes: e beton . ;) Osa ii trag si atas si sa te tii nebuneala :angryfire: DECI NEPRA SA FIE. SI ADIO MAINI CURATE :angryfire:

 

EVIDENT VA DATI SEAMA CA URMEAZA SI REMORCA :yikes: TELEVIZOR ,FRIGIDER SI PIAN CU COADA :finger: SERIOS ACUM CHIAR AS APRECIA DACA MA PUTETI AJUTA SA GASESC O NEPRA DECENTA PE UNDEVA. :angryfire:

 

 

hehehe... ala e un Ural Turist d-asta nou cu remorca.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alveola are o Nepra faina. Are si anunt pe forum. Merge de rupe. Acum, depinde ce vrei: sa repari sau sa te dai :angryfire:

 

uite aici:

 

/index.php?showtopic=58846

 

garantez ca e beton. :angryfire: Dai o bere dupa :angryfire:

Editat de high_dive_eagle
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...