Sari la conținut

Ce Ati Vrea Sa Aveti In Viitor?


costin_owner
 Share

Postări Recomandate

o yamaha R1 extreme yellow 2006 + echipament complet casca shoei xspirit ,costum dainese, manusi alpinestar si cizme sidi sau alpinestar si niste tobe akrapovic + un nos + turbo

 

cer prea mult? :crack:

 

nu ceri prea mult. scrie-i la mosu' ... poate poate :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

incep sa visez la un GS 500E pe cand o sa am 18 ani si abecedaru (plasticu) in buzunar :crack: mai am de asteptat cv timp(aprox 1 an juma) sper sa treaca cat mai repede

Editat de radum90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as vrea sa fac rost de un Tzundap original cu tot cu atas (eventual si afetul de mitraliera pe el) :crack:

 

 

 

in rest nu imi doresc nici un fel de motor ...motorul pe care il am este foarte bun ,nu m-a lasat niciodata in drum ,daca ii schimb si cauciucul pe spate o sa fiu cel mai fericit (sper sa ii pun unu dala cu "caramele/colti" mari ) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

Fratilor dar toti visati la bombe de motoare gen "erunu" , dar voi (nu spun ca eu as fi mai breaz) nu sunteti in stare sa scoateti untul dintr-un asemenea motor.

 

 

On-topic : Eu visez la ceva de 600 sau chiar si de 400.Naked sau carenat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cer motoare din alea de mii si mii de euro.Ma multumesc cu o Yamaha DT 125.Primul an o sa o las stock.Dupa aia incepe distractia:-kit MALOSSI

-toba GIANNELLI

-roti SUPERMOTO

-o butelie cu SURPRIZE

Dupa ce o sa fie facuta complet o sa fie perfecta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auziti mah care e cea mai puternica motocicleta de serie??hayabusa, augusta sau care... :crack:

 

eu stiu ca hayabusa. cea mai rapida moto, de serie, din lume.

sa nu-mi zici ca deaia iti doresti :crack:

Editat de Snake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma am intrebat ca aveam un dubiu... :funny:

eee...nu vreau o din aia mah nu-mi place :D ..o yamaha mt 06 sau 01 cum o fi daca o fi sa fie... :crack:

 

asa asa ... parerea mea ca moto de genu busa, r1, gixxer nu prea is de dat pe mana unor tineri ca noi :crack: ... asa ceva eu cred ca se poate stapani dupa cel putin 20000 km pe o sportiva de 5-700 cmc.

 

cred ca ai vrut sa zici Yamaha mt 03 nu 06, sau 01. si mie imi place modelu' dar am auzit ca este aprox 12000 euro CIP. :crack: ... inca cateva alocatii si imi iau deasta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate eu vreau ceva sa fie la moda.:crack:

 

zici ca vrei ceva sa fie la moda... shi eu vreau ceva la moda cum este R1 sau o mv agusta care e mai scumpa dekat apartamentul meu :crack: dar mai intai ma gandesc la faptul ca`s incepator shi nu-i de mine....no offence parerea mea e ca astfel de motoare sunt pt cei cu fitze...mai mandru sunt knd vad un mobrist pe strada :crack:

 

QUOTE(costin_owner @ Sep 16 2006, 03:06 PM)

 

auziti mah care e cea mai puternica motocicleta de serie??hayabusa, augusta sau care...

 

Eu stiam ca Agusta e mai rapida ca Hayabusa...poate ma inshel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zici ca vrei ceva sa fie la moda... shi eu vreau ceva la moda cum este R1 sau o mv agusta care e mai scumpa dekat apartamentul meu :crack: dar mai intai ma gandesc la faptul ca`s incepator shi nu-i de mine....no offence parerea mea e ca astfel de motoare sunt pt cei cu fitze...mai mandru sunt knd vad un mobrist pe strada :crack:

 

QUOTE(costin_owner @ Sep 16 2006, 03:06 PM)

 

auziti mah care e cea mai puternica motocicleta de serie??hayabusa, augusta sau care...

 

Eu stiam ca Agusta e mai rapida ca Hayabusa...poate ma inshel

Da vreau sa fiu in pas cu moda :crack:

 

Si eu tot asa stiam ca Mv Agusta f4 este cea mai puternica moto de serie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiam ca Agusta e mai rapida ca Hayabusa...poate ma inshel

 

Si eu tot asa stiam ca Mv Agusta f4 este cea mai puternica moto de serie.

 

MV Agusta F4 1000 Tabmurini - Viteza maxima 307 km/h Dovada

 

Suzuki GSX1300R Hayabusa - Viteza maxima 321 km/h Uitati-va aici Multe detalii despre busa

huh... ca sa ajungi cu busa de la 0 la 200 km/h, ai nevoie de doar 7,2 secunde :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa asa ... parerea mea ca moto de genu busa, r1, gixxer nu prea is de dat pe mana unor tineri ca noi :crack: ... asa ceva eu cred ca se poate stapani dupa cel putin 20000 km pe o sportiva de 5-700 cmc.

 

cred ca ai vrut sa zici Yamaha mt 03 nu 06, sau 01. si mie imi place modelu' dar am auzit ca este aprox 12000 euro CIP. :crack: ... inca cateva alocatii si imi iau deasta :crack:

 

:crack: mdea..ai dreptate stiam k exista si modelu' de 600 cc si m-am gandit direct la 06.... :funny:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate eu vreau ceva sa fie la moda.:crack:

hayabusa e la moda acum...ai vazut cate accidente sunt cu d-astea ? si sti dc...altfel cum sa vada lumea ca si-au luat buse...

 

acum...ca veni vorba de vise...imi permiteti sa imi spun si eu visul ? oricum il spun..deci...mi-ar place o motocicleta naked...da sa aiba carene ca fara nu imi place

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hayabusa e la moda acum...ai vazut cate accidente sunt cu d-astea ? si sti dc...altfel cum sa vada lumea ca si-au luat buse...

 

acum...ca veni vorba de vise...imi permiteti sa imi spun si eu visul ? oricum il spun..deci...mi-ar place o motocicleta naked...da sa aiba carene ca fara nu imi place

Naked cu carene??? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum il spun..deci...mi-ar place o motocicleta naked...da sa aiba carene ca fara nu imi place

 

interesant... dar va trebui sa te decizi... naked si carenat sunt doua modele total diferite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hayabusa e la moda acum...ai vazut cate accidente sunt cu d-astea ? si sti dc...altfel cum sa vada lumea ca si-au luat buse...

 

acum...ca veni vorba de vise...imi permiteti sa imi spun si eu visul ? oricum il spun..deci...mi-ar place o motocicleta naked...da sa aiba carene ca fara nu imi place

 

hmm..vroiai sa ne induci in eroare cu glume destea :funny: crek omu a stiut ce a spus. :crack:

 

sper sa i-au carnetul acuma in toamna ...

ori aprilia rs 125 2006 ori honda cbr 125 repsol edition ... :crack: ...

nu ma pot decide pe care :crack:

 

rs'u ca e mai sport, mai fiabila, design mai tare..si multe altele :crack:

Editat de costin_owner
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...