Sari la conținut

motociclete in rate


simson simson
 Share

Postări Recomandate

Ij 49,1953,talon vechi,pret 450 euro.Simson sport,1961,numere noi,pret 450 euro.Fiecare poate fi saltata cu 150 euro avans,restul urmand a fi achitat in rate lunare consecutive de 100 de euro,incepand cu prima luna de dupa achizitionare. 0748.982858,Adrian.

Mesaj completat

Ij 49,1953,talon vechi,pret 450 euro.Simson sport,1961,numere noi,pret 450 euro.Fiecare poate fi saltata cu 150 euro avans,restul urmand a fi achitat in rate lunare consecutive de 100 de euro,incepand cu prima luna de dupa achizitionare. 0748.982858,Adrian.

 

 

Simsonul s-a dat.Tot inainte,ca Doina Melinte!

post-27549-1292064595_thumb.jpg

post-27549-1292064643_thumb.jpg

post-27549-1292064692_thumb.jpg

post-27549-1292064853_thumb.jpg

post-27549-1292064902_thumb.jpg

post-27549-1292065006_thumb.jpg

post-27549-1292065039_thumb.jpg

post-27549-1292065072_thumb.jpg

post-27549-1292065126_thumb.jpg

post-27549-1292065157_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: ..beton! Din ce in ce mai bine!

 

 

Frate Cristi,am si o IFA 125,merge trasnet!Iei acum si platesti cand vrei!Credeam ca te-a amenintat cineva de nu mai scoti o vorba.Tu esti dragut chiar si cand ma certi.Ma gandeam ca ne regasim anul asta sa punem tara la cale,sa vedem cum facem rost de bilete pentru Federatia noastra inexistenta.Daca eram destepti si strangatori,acum,de sarbatori,faceam si noi niste gesturi.Stii cum zice Cosbuc:Ce urma lasa soimu'n zbor,Ce urma pestii in apa lor,In urma mea si-a tuturor,Ramane tot nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treaba ta mestere

 

 

Salve!Multam pentru atentionare.Important e sa nu se ajunga la rahaturi.Deocamdata m-a ferit Dumnezeu de capcane.Dar,trebuie sa spun ca,cel mai tare m-au dezamagit vedetele.Trei din persoanele celebre de pe acest forum m-au facut praf prin lacomia si neseriozitatea lor.Nu stiu daca exista un topic cu oameni deosebiti dar este doar unul singur care m-a impresionat.E un camarad de-al nostru,un tip sincer ,direct si un bun meserias.Multumesc inca o data.Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...am si o IFA 125,merge trasnet!Iei acum si platesti cand vrei!...

IFA 125, inseamna ceva pentru mine, e un DKW autentic! O za din lantul moto a timpului. Din pacate nu am spatiu pentru ea, iar daca pleaca de la tine macar sa aiba parte de un stapan care sa-i pretuiasca si sa-i acorde valoarea meritata. Multumesc pentru oferta ta generoasa.

Adi, urmaresc cu oarece interes "licitatia", ma impresionat placut! Mereu si m-au atras fiarele si oameni ce le adunau, am cunoscut astfel persoane deosebite. Ma bate gandul sa organizam o vizita la tine acasa, sa petrecem cateva ore intre fiarele tale, sa ne spui povestea lor... Ai fii dispus la o astfel de provocare?

...io mi-am luat-o anu asta de 4 ori,tot asa trimitand piese pe incredere....

Sefu', sunt variante destule care te feresc de astfel de neplaceri. Se poate face oricand, un colet cu plata la livrare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata m-a ferit Dumnezeu de capcane.Dar,trebuie sa spun ca,cel mai tare m-au dezamagit vedetele.Trei din persoanele celebre de pe acest forum m-au facut praf prin lacomia si neseriozitatea lor.Nu stiu daca exista un topic cu oameni deosebiti dar este doar unul singur care m-a impresionat.E un camarad de-al nostru,un tip sincer ,direct si un bun meserias.Multumesc inca o data.Numai bine!

Lista gri sobolan este aici. O lista cu oameni deosebiti nu este nevoie sa se faca pentru ca cei din aceasta categorie ies orcum in evidenta pentru cine are ochi sa-i vada. Apropo, nici matale nu esti chiar neprihanit, n-am uitat cand in urma cu vreo doi ani mi-ai raspuns la o solicitare politicoasa, cu o superioritate de monarh, desi sustineai ca motocicleta Simson este regele si nu user-ul...

Oricum, bafta la vanzare si sa te tina norocul departe de neseriosi!

Editat de Jawa Script
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi, urmaresc cu oarece interes "licitatia", ma impresionat placut! Mereu si m-au atras fiarele si oameni ce le adunau, am cunoscut astfel persoane deosebite. Ma bate gandul sa organizam o vizita la tine acasa, sa petrecem cateva ore intre fiarele tale, sa ne spui povestea lor... Ai fii dispus la o astfel de provocare?

 

Cristi,cu licitatia e mai complicat.Eu am niste idei cu care zic ca o putem face mai buna ca aia din jermania.Eu am lucrat cu nemtii si nu m-au impresionat deloc.Inafara de niste oameni reci,incruntati si mari cotropitori nu am vazut nimic.Nu mai zic ca Romania e mult mai frumoasa ca jermania.De asta cred ca ii putem bate.M-as bucura ca increderea in aceasta licitatie a noastra sa creasca.Nu ma eschivez dar sa stii ca e greu de rezistat intre fiare in garajul meu inghetat.Intrucat sunt un bun ascultator stiu pana si povestea u ltimului cui din garaj.Eu mereu am spus ca este meritul oamenilor ca au pastrat si dat mai departe aceste fiare.Nu stiu ce va ramane dupa mine.Dar ,dupa ei,intr-adevar,au ramas multe fiare invaluite in povesti uimitoare.Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma intereseza ifa daca e de vanzare? Pt ca am 2 mz rt unu care e reconditionat si va fi de vanzare si celalalt e pentru mine ,si l-am pus bine. Am mai vazut ifa de 125 dar pretul era prea mare si nu mi-am putut permite. Nu am fost atent daca ai lasat un nr de tel , dar daca nu ai lasat , te rog lasa-mi pt ca in zilele astea daca imi pleaca mz vin dupa mz ,ij si ifa daca o dai. Dupa toate. Pretul mai e neg daca se platesc toate? Unde ai acte vechi la motociclete se gasesc si vechii propietari?Pt ca imi trebuie certificat fiscal si copie dupa buletin a acestora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma intereseza ifa daca e de vanzare? Pt ca am 2 mz rt unu care e reconditionat si va fi de vanzare si celalalt e pentru mine ,si l-am pus bine. Am mai vazut ifa de 125 dar pretul era prea mare si nu mi-am putut permite. Nu am fost atent daca ai lasat un nr de tel , dar daca nu ai lasat , te rog lasa-mi pt ca in zilele astea daca imi pleaca mz vin dupa mz ,ij si ifa daca o dai. Dupa toate. Pretul mai e neg daca se platesc toate? Unde ai acte vechi la motociclete se gasesc si vechii propietari?Pt ca imi trebuie certificat fiscal si copie dupa buletin a acestora

 

 

Salve!0748.982858,Adrian.Vorbim la telefon , ca avem ce!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu mi-am vandut Granada(Fordul) in rate tot pe forum, cel dedicat Fordului si n-am avut surprize, acuma daca unul, doi sunt neseriosi( a se citi hoti...) nu inseamna ca nu trebuie sa mai avem incredere in nimeni! Daca pui un (cuvant urat) intr-o sera de gladiole nu o sa-ti mai intre nimeni acolo, desi cacatelul e unul si florile o mie.... :)

 

Bafta la vanzare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...