Sari la conținut

Vreme buna in saptamana dinaintea Craciunului


Yellow
 Share

Postări Recomandate

Se anunta cateva zile cu soare si 5-6 grade saptamana viitoare. Vreun amator de Kaliakra/Balcik/Nessebar?

Ai la vanzare plug si lanturi de moto?

Din pacate lantul pentru moto din semnatura mea nu functioneaza corespunzator pe temperatura asta :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer am auzit si eu ceva "zvonuri" ca spre sfarsitul saptamanii viitoare are sa fie 5-6 grade ....asa ca ramane sa urmaresc in continuare prognoza si acest topic :rolleyes:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am de vanzare lanturi. Postul se adreseaza exclusiv celor care sunt interesati sa iasa la plimbare si urmaresc prognoza meteo.

Eu de circa o saptamana am constatat ca imi ingheata fata in casca (integrala) si imi lacrimeaza ochii chiar si atunci cand merg pe scuter de acasa la servici (sau viceversa), asa ca mi s-ar parea o mare fapta de vitejie sa merg pe motor pe o vreme asa cainioasa ca afara. Si sincer nu cred ca daca prognoza spune ca o sa fie 3 grade cu plus asta inseamna ca se topeste zapada si gheata peste tot, poate se topeste doar pe alocuri. In ultimele doua ierni am mers cu metroul doar cam 3-4 saptamani pe an, dar asta este, anul asta nu e an de motociclit sau scuterit iarna... Eu as fi interesat de plimbare acolo dar nu prea se poate, ca o sa-mi inghete deja mainile pana in Ruse cu manusi super-groase si manusi de purtat sub manusi...

Pur si simplu eu cred ca nu e de mers cu motorul pe vremea asta, ca in rest cu placere as face o baita in strandul cu apa termala de la Constantin si Elena maine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...