Sari la conținut

Unde-mi Pot Taia Tobele?


omuletz
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

Am un suzuki gsx600f din '95 si-as vrea sa-i fac tobele ceva mai zgomotoase. M-am gandit ca inainte sa dau banii pe un alt final, ar fi bine sa incerc sa le modific pe-astea (taiat, scos din site.. blabla nu prea stiu care-i procesul). N-are rost sa-mi cumpar alte tobe daca astea ar iesi ok.

Exista cineva in Bucuresti care ma poate ajuta? Si daca da... cam cat ar costa operatia asta?

Bafta si Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru promptitudine,

eu caut totusi pe cineva care sa ma ajute. 1. N-am scule, 2. N-am inclinatii :angryfire: , 3. Nu prea am timp.

Bafta!

 

0724230550 -Radu

Suna-l si vezi daca te poate ajuta, stiu ca s-a mai ocupat de tobe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0724230550 -Radu

Suna-l si vezi daca te poate ajuta, stiu ca s-a mai ocupat de tobe.

thx alot

am sunat dar omu e cam ocupat... si ma poate ajuta abia pe saptamana viitoare. Mai exista alte optiuni? Daca nu... incerc sa astept :angryfire: pana saptamana aviatoare.

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am avut GSX F 600 DIN 1992, din ala cu 2 tobe. N.am taiat nimic, i-am dat doar niste gauri in jurul gurii de iesire din capatul tobei si sunetul s-a schimbat substantial.

 

Banuiesc ca s-a amplificat sunetul. Dar ti-a dat si o oarecare rezonanta sau sunet mai gros? Sau suna ca dintr-o cutie de conserve? Intreb asta pentru ca vreau sa stiu ce am de facut. Nu de alta.. dar gauri pot da singur. Pot? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...