Sari la conținut

Kawasaki EN500


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

Mda..cunoastem...Oricum,fetele o sa remarce altceva,nu fumul...Acuma,pe bune,ce-ai facut cu 'bizonul'?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai Bizonu` e inca al meu... cel Mamutu a plecat inapoi la stapanu ca s-a razgandit sa vanda...... :laugh:

oricum o sa ma plimb cu Mamutu :D

 

PS: Bizonu e inca de vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand va intalniti la o bere (suc)? .... ca as vrea sa vin si eu sa admir niste EN 500 :laugh:

 

 

In principiu maine, ideea e sa nu ploua; stabilim totul mai pe seara si maine de dimineata; vom iesi la un gratar la vreo 45 km de buc, intr-o padure, ca data trecuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi nu pot ca-s praf si pulbere... M-a drogat maica-mea aseara si vad in colturi... :laugh:

Abia astept sa ma culc...

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi nu pot ca-s praf si pulbere... M-a drogat maica-mea aseara si vad in colturi... :D

Abia astept sa ma culc...

 

;) kamikaizo!!!!

 

l-am trimis pe omu meu sa cumpere Ice-Tea.... deci diseara pas! :laugh:

 

 

PS:@marius... ce marca e lantu tau? si cat e grosimea lantului? si pret final? (offfff offfff top|k)

Editat de CryAngel27
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati ca si-a facut aparitia si omu' cu LTD-ul, care sta ascuns is nu vrea sa-l cunostem, a.k.a. Alex Vladimir. :laugh:

Ia zi, te-ar tenta maine o plimbarica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati ca si-a facut aparitia si omu' cu LTD-ul, care sta ascuns is nu vrea sa-l cunostem, a.k.a. Alex Vladimir. :D

Ia zi, te-ar tenta maine o plimbarica?

 

Deja mi-este rusine sa va refuz iar. Vreau sa ne cunoastem, sa pot sa particip si eu la micile voastre discutii ;), dar, asa cum am si postat acum cateva zile, maine fac o tura pana la Veliko Tarnovo si nu pot sa onorez invitatia. Dar daca iesiti duminica la o terasa, vin cu placere.

 

PS: Salut marius45, am vazut ca erai pe aici mai devreme. Sper sa nu iti placa EN-ul de la Ploiesti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: Salut marius45, am vazut ca erai pe aici mai devreme. Sper sa nu iti placa EN-ul de la Ploiesti :D

:laugh:

 

Mda.....ideea e ca nu pot sa iau o decizie de la primul motor......tre' sa vad 2-3 si apoi trag linie si ajung la o concluzie.

Al tau e f. bun la pret....dar mai tre' sa investesc ceva banuti in el, iar OK-ul final il da nevasta-mea....pt. ea tre' sa arate bine, sa stea bine in spate si sa bubuie cat mai tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

 

Mda.....ideea e ca nu pot sa iau o decizie de la primul motor......tre' sa vad 2-3 si apoi trag linie si ajung la o concluzie.

Al tau e f. bun la pret....dar mai tre' sa investesc ceva banuti in el, iar OK-ul final il da nevasta-mea....pt. ea tre' sa arate bine, sa stea bine in spate si sa bubuie cat mai tare.

 

=)) Pai in situatia asta, o sa-i montez niste boxe pe spatar.

Mesaj completat

:D

 

Mda.....ideea e ca nu pot sa iau o decizie de la primul motor......tre' sa vad 2-3 si apoi trag linie si ajung la o concluzie.

Al tau e f. bun la pret....dar mai tre' sa investesc ceva banuti in el, iar OK-ul final il da nevasta-mea....pt. ea tre' sa arate bine, sa stea bine in spate si sa bubuie cat mai tare.

 

Pai daca te hotarasti inainte sa-l vanda omul meu pe al lui, mai discutam si o mica reducere, ca sa fie pretul si mai bun. Incerc si eu sa te grabesc, sa nu pierd ocazia mea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pana acum, maine vine Silviu (CryAngel), Valo, probabil Sak (sau cineva din grupul Independent Chopper Grup) si noi... Eugen, tu ce zici? Vii? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pana acum, maine vine Silviu (CryAngel), Valo, probabil Sak (sau cineva din grupul Independent Chopper Grup) si noi...

Eu nu mai zic nimic ca vin/nu vin, pentru ca in ultima vreme nu prea mi-au mai iesit planurile... As veni la plimbarica, pentru ca n-am mai iesit demult cu motociclul din Bucuresti, dar cum am treaba de dimineata, poate incerc sa ma infiintez mai tarziu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha! Te hotarasi la En, sa intelegem? :laugh:

Pai maine trecem pe la o catelusa (detalii in semnatura mea, adoptii animalute), undeva la 40 de km spre Giurgiu. Ii dam de mancare, apica, planuim cum s-o luam de acolo (dar nu maine), si eventual stam si noi la un gratar, la o bere fara alcool... Vedem maine mai multe, si cum e vremea.

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...