Sari la conținut

Kawasaki EN500


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci ramane la circ, in jur de 17-17.30, incerc sa ajung dar nu voi sta mult; marius, baga detalii despre terasa

Pai ce sa zic.....preturi ok, produse delicioase.....este o cofetarie deschisa recent.

Mobrele se pot parca pe trotuar la vedere.

Cel mai bine ne intalnim la fantana de la circ si de acolo ajungem in 2 min.

Ramane sa va hotarati la o ora ca sa nu ne asteptam mult unul pe altul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa zic.....preturi ok, produse delicioase.....este o cofetarie deschisa recent.

Mobrele se pot parca pe trotuar la vedere.

Cel mai bine ne intalnim la fantana de la circ si de acolo ajungem in 2 min.

Ramane sa va hotarati la o ora ca sa nu ne asteptam mult unul pe altul.

 

Pai mai bine incerci sa explici exact unde e terasa pt ca eu s-ar putea sa intarzii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terasa este vis-a-vis de parcul circului pe B-dul Lacul Tei.

 

Pana la urma la ce ora ne vedem?

 

Daca ma primiti fa mobra, ajung pe la 17.30 :smoke:. Altfel trebuie sa ma duc sa o iau si ajung pe la 18.00, voi pe la ce ora puteti?

Mesaj completat

Daca ma primiti fa mobra, ajung pe la 17.30 :lol:. Altfel trebuie sa ma duc sa o iau si ajung pe la 18.00, voi pe la ce ora puteti?

 

fara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las' ca si eu,tot pe la ora aia,o sa ma duc sa-mi iau mobra,de la reparat.Noroc ca service-ul e prin zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cofetaria este pe langa circul de stat.

Eu Nu stiu sa ajung... Cu cine ma vad inainte, undeva p-aproape de Baneasa? :smoke:

 

Tocmai am vorbit si eu,cu un amic,doftor veterinar. Ca s-o ametzeasca,ar trebui Fenobarbital sau Diazepam. Atentie,sunt scumpe rau de tot...Ca sa nu vomite,ar trebui Metoxil-nu-stiu-cum,care se administreaza prin injectare.

Fenobarbital am eu. :lol:

Oricum un sfert de pastila ar fi ok, ca nu vrem s-o lesinam, numai sa nu latre. Problema e ca-si face efectul duoa cateva ore... Vedem noi...

 

Marius si Alex V., dati-mi un PM cu nr. voastre de telefon.

 

Si spuneti o ora, ca sa stiu cat mai pierd timpul la munca.

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti sa o linistiti stiu sigur ca exista niste pastile dar nu stiu cum se numesc si nu sunt scumpe. se dau in functie de greutatea animalului. eventual puteti vorbi cu "ursu" ca e medic veterinar si cred ca va poate lamuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

silviule ai datele de contact ale motociclistului medic veterinar cu care ne-am intalnit la seawolves?

 

aaa dr ala cu SV-ul.... mai ai nevoie acuma nr lu ? e suficient extraveral..... sau ce are Beatrice.... nu va panicati in leg cu pastilele.... e suficient, luati o patura putina murdara si go on! :smoke: ... bafta

 

 

sa mancati o prajiturica pt mine....

Editat de CryAngel27
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius si Alex V., dati-mi un PM cu nr. voastre de telefon.

 

Si spuneti o ora, ca sa stiu cat mai pierd timpul la munca.

Am rezolvat o parte. Inainte ma vad cu Alex si venim acolo. Ajungem in jur de 17 - 17.30.

 

Alex V., numarul te rog! :lol:

 

Mihai, poate iei si aparatul sa ne mai tragem in poza...

 

P.S.: Tot vad ca un "Independent" d-asta lamborghinist citeste topicul dar nu zice nimic... Va asteptam si pe voi "independentilor"! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S.: Tot vad ca un "Independent" d-asta lamborghinist citeste topicul dar nu zice nimic... Va asteptam si pe voi "independentilor"! :smoke:

 

 

pai nu vezi ca am scris ceva mai sus.... offf offf chioara ce esti... lamborghinistu te pupa pe obraz... :*

 

io nu vin la terasa... ca ma rarai si nu ma place Valo.... :lol: (n-a vrut sa mi dea checu adevarat)

 

va rrrrrog frrrrrumos sa mancati o prrrrrrajiturrra pt mine...

Editat de CryAngel27
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce ati facut din topicul asta :smoke:) . Vedeti ca a aparut mesenger , skype , etc .. si chiar o minune a tehnologiei moderne ... telefonul mobil :lol:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce ati facut din topicul asta :lol:) . Vedeti ca a aparut mesenger , skype , etc .. si chiar o minune a tehnologiei moderne ... telefonul mobil :cheers:)))

 

ce e aia mesenger, skype, etc???? :smoke:

 

io am telefon fix... cu firrrrrr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke: De fapt,el se-oftica din motivul ca nu poa' sa vina si el...altfel,ar fi-ntrebat "unde,cine,cand?"... @jerycho,zi ca n-am dreptate...!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: De fapt,el se-oftica din motivul ca nu poa' sa vina si el...altfel,ar fi-ntrebat "unde,cine,cand?"... @jerycho,zi ca n-am dreptate...!

 

io sa ma oftic? .... :smoke: .. pai ma oftic dupa checu lu Valo.... (cel adevarat!) si ....... (no comment!) mrrrrrrrrrrrr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, sambata dimineata avem gratar! :lol:

Inscrisi pana acum: Alex En, Marius si Alina, Mihai (si probabil prietena, s-o cunoastem si noi ;) ), Darian, Valo... Si mai asteptam oameni.

 

Eugen tu ce zici? Sambata dimineata veniti la gratar?

Hai Alex V., lamborghinistul sef, voi ce ziceti?

 

P.S.: Mihaaaiiii!!! Pozeleee!!! :cheers:

Mesaj completat

Aoleo, Ovidiu, te-am uitat tocmai pe tine! :smoke:

Tu poti veni sambata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul imi face niste zgomote cam exagerate pe la distributie si nu mai ies cu el asa pana nu am ceva bani de service. Ar trebui reglaj tacheti verificat uzuri pe la lantul de distributie, intinzator si cine mai stie ce apare pe acolo. Filo daca mai ai drum dupa mancare, vreau si eu franceza si cartea de mecanica . Nu e nici o graba cand poti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...