Sari la conținut

Motor Party


Dobrescu
 Share

Postări Recomandate

Am ajuns eu in Regie. Eu cu nevasta, Harley_x (Madalina), Tavi si Bobby. Am asteptat o juma de ora sa bage roc, ne-am luat cate-o bere (non-alcool) sau cate-un suc (se numea coctail fara alcool), am mai asteptat o juma de ora sa bage roc, mi-am zgait ochii la niste enduroaie, dar de la 22:00 pana la 24:00 nu a fost nici un pic de roc, asa ca m-am carat.

Asa se intampla cand niste "atei" organizeaza o "slujba religioasa".Initiativa este demna de laudat.Imlementarea lamentabila din toate punctele de vedere.A si era sa uit.Unde doamne iarta-ma au fost comunistii ca era un singur comunist in fata cu o nepra.SA inteleg ca erau intr-unul din beciurile securitatii batand la vre-un razvratit impotriva sistemului(a se intelege ca bateau la niste sticle cu alcool).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu materialul urmator nu vreau sa ofensez pe nimeni, ci doar sa-mi exprim umila parere cu privire la "Petrecerea Motociclistilor"

 

Eu unul, ca motociclist, m-am simtit folosit intr-o campanie de promovare a produselor United Motors, iar cine a fost acolo ar putea sa inteleaga ce vreau sa spun.

 

Pentru cine nu a putut sa se prezinte in R2:

am ajuns la discoteca, am bagat motorul intr-o parcare unde cativa curiosi puteau sa admire motoarele in voie, dupa care, daca se gandeau ca si-ar dori si ei asa ceva, ar fi putut sa vizioneze cateva modele noi, expuse de United Motors pe treptele de la intrarea in discoteca, cat si interiorul acesteia...

 

Sa fi devenit sit-ul Pro-Bike unealta de promovare, cu orice pret, a United Motors?

 

Cat despre ce a reusit sa adune acolo ProFM-ul, in afara de motociclisti... mai bine ma autocenzurez...

 

In rest... DRIVE SAFE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, pe burta ca de obicei, am inceput sa ma obisnuiesc cu stilul :D in acest caz sincer ma bucur ca n-am luat parte la tarashenie. sunt kitros, recunosc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spre deosebire de carcotasi care comenteaza indiferent de situatie, au fost si persoane care s-au simtit bine.A fost o petrecere (o altfel de petrecere)pentru pasionati nu neaparat pentru motociclisti.Mai iesiti si voi din casa ca sunteti cam stresati.Gusturile nu se discuta de aceea cu comentez mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi place sa fiu bine informat cand merg undeva. nu am comentat cat de bine v-ati distrat, sper ca v-ati simtit extraordinar. dar nu-mi place sa fac reclama la dero. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca nu prea a iesit bine ptr ca au fost multi motoristi care nu se stiau intre ei....iar ceilalti din disco sigur se uitau cam ciudat pe noi ( sau poate doar pe mine ca eram in carje :D ), cred ca daca ar fi fost tot locul inkiriat numai ptr motoristi iesea mult mai bine...eu unul nu m-am vazut in postura de marioneta united mothers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde doamne iarta-ma au fost comunistii ca era un singur comunist in fata cu o nepra.

Deci mi-am camuflat bine Jawa intre doua CBR-uri :D

 

Party-ul a fost mai mult discoteca (muzica "de-a lor", mese rezervate, blonde, etc). Am stat un pic la taclale, mai mult pe-afara, si m-am tirat. Mai distractiv a fost sa ma tin la dus dupa nkz, pavel si bhairava :D

 

Nu mi s-a parut ca fac reclama la united motors, sau daca da, nu s-au scos :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o petrecere (o altfel de petrecere)pentru pasionati nu neaparat pentru motociclisti.Mai iesiti si voi din casa ca sunteti cam stresati.Gusturile nu se discuta de aceea cu comentez mai mult.

Da...corect spus.Cred ca daca mergeam in DUMARS de exemplu, era cam acelasi drak...aceeasi muzica...aceleasi fetze(tipi cu ceafa lata si cu blonde...desigur...care aveau mese rezervate...no offence:)) , mai putin exponatele si digeiul care striga din rarunchi ca e BAICAR PARTI.

Am tot asteptat...am zis ca poate scapa vreun roc....tzeapa...am plecat la o plimbare, dar ne-am intors ca era cam frig pe-afara...in concluzie ne-am luat jucariile si pe la 12-1 am plecat spre case.

P.S. cel mai mult mi-au placut filmuletele cu motociclisti de pe monitoare si blonda care dansa in cusca :D

P.S.2 poate era mai bine daca se organiza pe principiul unei intalniri:

-muzica rock

-ceva concursuri...sa fie acea atmosfera care se gaseste la o intrunire

Am fost invitat intr-o discoteca oarecare.care este.:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... A fost un prilej de a ne intalni! ... Nu stiu de ce tebuie sa fim carcotasi! ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... A fost un prilej de a ne intalni! ... Nu stiu de ce tebuie sa fim carcotasi! ...

hai mah..ce carcotasi..de intalnit ne intalnim in fiecare zi frumoasa la Everest sau miercuri la Arc.

Da...a fost un prilej de a ne intalni.PUNCT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...