Sari la conținut

A doua motocicleta


wtf?
 Share

Postări Recomandate

Daca un Kawasaki nu e verde ... nu e Kawasaki. :D

Bai nene da ce rautaciosi sunteti :)

 

In legatura cu capatul de la crashpad, sa imi spui si mie pe unde gasesc ca intr-o parte al meu e tocit detot.

Asta dupa ce iti cumperi/gasesti ca eu nu am gasit.

M-am interesat dar fara succes pana acum.

Daca aflu ceva, te anunt si pe tine.

Apropo, gasesc pe la voi o toba stock de 636 2003-2004 ? zgariata/ rupta/ accidentata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Kawasaki Ninja ZX6R 2004.

....

Pret: 2500 euro

 

 

Nice moto dude !

Ai facut o afacere buna ,cumparand un 2004 la 2500 ...dar tare mi-e ca la banii aia ,o sa mai ai de investit in mecanica (cine stie ,un ambreiaj ,o cutie ,ceva...doamne fereste totusi)

Oricum ,ai facut un pas inainte schimband honda aia banala cu acest kawasaki incitant ...sa ai parte de ea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Nice moto dude !

Ai facut o afacere buna ,cumparand un 2004 la 2500 ...dar tare mi-e ca la banii aia ,o sa mai ai de investit in mecanica (cine stie ,un ambreiaj ,o cutie ,ceva...doamne fereste totusi)

Oricum ,ai facut un pas inainte schimband honda aia banala cu acest kawasaki incitant ...sa ai parte de ea !

 

Incitant putin spus.... e o motocicleta agresiva. Eu fiind invatat sa trag de acceleratie la F4i ca d`un scripet, aici e aaaalta macare de peste, tre sa o invat, altfel cu siguranta ma da jos :)

Am iesit azi o tura mica, sa ii dezmortesc "oasele" si tin sa iti spun ca nu am auzit nimic suspect la ea...

Voi reveni cu detalii odata ce le voi avea.

Hai soare :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos piticule sute de mii de km :laugh: si sa ai grija de ea ca e tare frumoasa

Merci bre alex :D

Mesaj completat

Revin cu poze, ieri am dat jos filtrul de aer, bucuros ca e K&N, dar, ce e sub filtru, uitati-va si voi.

31032011248.th.jpg

31032011249.th.jpg

31032011250.th.jpg

 

Arata ca un caine plouat, mort!

Cand apesi pe clapetele alea, ele trebuie sa revina singure in pozitia initiala? La mine nu revin, trebuie sa le dau eu la loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...