Sari la conținut

Stie cineva?


schilaci
 Share

Postări Recomandate

Intreaba la vama. Vama este de 30% aplicata la valoarea de catalog a motorului din 1996. TVA=19%. Dar ca sa fii mai sigur cit, du-te la ROMEXPO la vama si intreaba. Bafta! Acolo au si catalogul si afli exact ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe cale de a-mi lua un Harley XL 1200 Custom.Ma intereseaza daca stie cineva cit costa taxele vamale si TVA-ul cind o voi aduce in tara.E din'96 si in stare buna de functionare.

de unde aduci sporsterul si cit dai pe el daca se poate vreau sa stiu?? :D

este tot original sau are ceva schimbat? :D

salut roby :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru raspuns ,Renegade, dar inca nu am cum sa ajung acolo.Roby,motorul i-l iau de la cunostinta unui prieten, din Londra, iar pretul de strigare e de ÂŁ3500, dar daca ma tiganesc cred ca l-as scoate la trei miutze.Arata bine pentru anii lui, e neingrijit(blasfemie!), a stat vre-o doi ani in garaj sub o prelata mucegaita,cromul pe el e putin incretit,surubaraia cam ruginita iar sambata asta ma duc sa-i dau o cheie, sa-i tarai putin poponeata pa sosea iar daca toarce cum trebuie si vama nu e belea mare cred ca-l iau.P.S.Ce parere ai de Triumph Speedmaster?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...