Sari la conținut

Sursa Frustrarilor Nostre


ubord
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 86
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

inca astept sa deschida rusu' magazinu'! :( oricum in 2007 trebuie sa-l aiba, n-o sa-l mai lase astia sa vanda piese prin piatza la tarabe! :P

bine man, asta stiu si io ( oricum o sa se vanda in continuare la tarabe) dar te laudai ca ala aduce PIESE ORIGINALE EFTINE, aici era intrebarea, nu cand isi deschide ala firma. :crack:

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

daca mai citesti odata posturile am spus ca ala aduce piese originale nu foarte scumpe, nicidecum ieftine si ca le aduce in mult timp si ca o sa le aduca in mod curent cand o sa aiba magazinul! daca e cineva dispus sa astepte CEL PUTIN 3 saptamani sa le aduca rusul eu va stau la dispozitie! :( :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare rezonabil sa astept (cel putin) 3 saptamani. mi-au trecut tot felul de ganduri prin cap, chiar si sa ma duc la kiev, asa ca daca am piese bune nu conteaza timpul. eu chiar o sa te solicit cand e nevoie, momentan mi-am cam facut investitiile, dar nu se stie niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

pai 53 $ kitul de reparatie transmisie(cupla cu nuturi, rulmenti)simeringuri...

33$ grupul conic care este foarte dur si surprinzator de decent rectificat

freo 18-20 crucea de cardan , cuplajul elastic, tija ambreiaj cu rulmentul de presiune(cele 2 cai de rulare)

Crucea si rulmentii LUX

celelalte fain rectificate, au potrivit la fix

Gasiti preturile pe uralmaster.com

suma se dubleaza binisor cu taxele vamate , cele de transport si camata celor de la Western.

Au facut 7 zile pana la vama din Galati , si mai bine de 2 saptamani din Galati , la Dej

asta e :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Vizitator stress_L&P

parca se lauda stress ca face si drege.... numa se lauda....

:bounce:

 

 

io pot sa fac rost de piese si originale si neoriginale, magazin nu si-a facut rusu deci timp mare de asteptare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io pot sa fac rost de piese si originale si neoriginale, magazin nu si-a facut rusu deci timp mare de asteptare...

nici nu isi mai face rusu magazin(nu are lovele,mi-a zis mie sa ma asociez cu el,dar am considerat ca este o afacere proasta)si chiar de isi face crezi ca o sa aduca piese de calitate vestica?pai daca faci o comparatie cat a dat drobu numai pe rulmentul de la grup si cat costa un skf de acelasi cote vezi ca nu o sa il cumpere nimeni (sau f. putini) pe cel skf,la care se adauga si adaosul comercial al magazinului si ajungi la un pret de 200 ron numai rulmentul(aprox 57euro).ceva clienti? :bounce: .cam asta e in mare ideea cu magazinul de piese comuniste originale si de calitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca am citit pe undeva prin "Coltul comunistelor" ca se intreba cineva de un sofer care ar putea sa aduca piesele din Rusia sau alte parti. Bun, ce treaba are asta? Pai... Azi cand ma plictiseam si ma jucam c-o cutie de chibrituri pe birou citesc ce scrie pe ea: TransGhe Expeditii rutiere marfuri, Romania, Rusia, Belorusia, Ucraina, Polonia, Lituania, Turcia, Finlanda, Letonia. (ei aduc niste amarte de chibrite produse in Rusia... deci sigur aduc si cu totul altceva) Tel.: 004 0231 631 211 Fax: 004 0231 631 212 GSM: 004 0745 001 212 Web: transghe.ro (e inca in constructie din cate-am vazut) E-mail: office@transghe.ro - din moment ce n-au uploadat site-ul pe domeniu nu cred ca isi verifica nici mailul dar cine stie.

P.S. NU FAC RECLAMA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...