Sari la conținut

Grupul De La Ora 8


stilgar
 Share

Postări Recomandate

mda, eu nu am spalat motoru'.

oricum a meritat pe deplin iesirea, am vazut si noi partea sudica a Ro, ne'am facut cu mana cu bulgarii, am testat si "stergatoarele" de pus pe deget... o gramada de experiente... a, si am gasit si un restaurant unde pizza costa doar 5 RON :D, in zimnicea, asa ca data viitoare stim unde mancam :)

asteptam pozele, clar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kinzo: sint niste stergatoare de cauciuc, mici cat un deget, care se trag pe degetul aratator, si iti dai jos apa de pe viziera, nu gasesc pe louis ca nu ma pricep la nemteasca lor, o sa ii fac poza cu mobilul, poate te lamuresti... cat de curand

 

si poze cu stergatorul

post-7718-1160383795_thumb.jpgpost-7718-1160383800_thumb.jpg

 

aaa, si unica poza facuta de mine cu mobilul:

post-7718-1160384204_thumb.jpg

 

le asteptam le alea profesionale de la stilgar :)

Editat de wrongname
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti, mai Sorine, mai Cristi (desi am vazut ca tu n-ai fost de data asta) va rog eu mult, dati si voi cate un telefon ca aveti numarul meu. Eu nu ma uit prea des pe forum, da' sunt amator de astfel de plimbari.

Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti, mai Sorine, mai Cristi (desi am vazut ca tu n-ai fost de data asta) va rog eu mult, dati si voi cate un telefon ca aveti numarul meu. Eu nu ma uit prea des pe forum, da' sunt amator de astfel de plimbari.

Spor

 

 

SAL. Lasa si tu un nr de telefon ca eu nu il am, si de cate ori ma hotarasc la o iesire te sun :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos domnilor, eu am renuntat in ultima clipa si nu stiu cat am procedat de bine. Am ajuns insa pe la Bran si am facut un gulas traditional la ceaun la niste preteni acasa, deci sa zicem ca mi-am mai lins ranile ... si degetele. :D

 

Propuneti ceva pentru weekend-ul urmator ??? Radu, aveai un plan dragut cu Valea Jiului, hai sa-l analizam din timp ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos domnilor, eu am renuntat in ultima clipa si nu stiu cat am procedat de bine. Am ajuns insa pe la Bran si am facut un gulas traditional la ceaun la niste preteni acasa, deci sa zicem ca mi-am mai lins ranile ... si degetele. :D

 

Propuneti ceva pentru weekend-ul urmator ??? Radu, aveai un plan dragut cu Valea Jiului, hai sa-l analizam din timp ! :)

 

 

Pai weekendu asta eu o sa cam stau pe batatura ca lucrez si sambata si duminica, dar am liber Joi si Vineri asa ca dc are cineva chef si timp de joi pana vineri putem face ceva.

 

Sper sa mai avem vreme buna de Valea Jiului saptamana viitoare de exemplu.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare excursiunea baieti :D Imi pare rau ca nu am putut veni si o sa imi para si mai rau ca nu pot pleca nici uichendu viitor ( deh....nunti, botezuri, cometrii...).Totusi poate nu vine iarna prea repede peste noi si mai avem timp de :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti, mai Sorine, mai Cristi (desi am vazut ca tu n-ai fost de data asta) va rog eu mult, dati si voi cate un telefon ca aveti numarul meu. Eu nu ma uit prea des pe forum, da' sunt amator de astfel de plimbari.

Spor

 

scuze domnu', dar am vazut ca vrei sa scapi de Eliminator, si nu mai stiam daca ai sa nu 2 roti inlocuitoare... si da, o sa te sun data viitoare, cu siguranta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze domnu', dar am vazut ca vrei sa scapi de Eliminator, si nu mai stiam daca ai sa nu 2 roti inlocuitoare... si da, o sa te sun data viitoare, cu siguranta :)

Gata, am si scapat. Dar e gresit spus "scapat". M-am despartit cu greutate de mititica ieri. Acum ma simt neajutorat. Sper ca doar un weekend. Vreau sa trimit pe cineva in germania maine-poimaine sa-mi aduca un f650, dar daca nu gasesc dau eu o tura si vad cum ma descurc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...