Sari la conținut

Accident cluj


Free_Ride
 Share

Postări Recomandate

am trecut astazi in jur de 15:30 pe observatorului, imediat dupa un accident moto-masina (spun imediat pt ca nu erau ajunse politie / ambulante)

motocicleta era destul de zdrobita in fata, masina rosie (un polo cred) lovita pe lateral dreapta, toate airbag-urile sarite

motociclistul era intins, abia misca, motorul la 10-15 metri. din ce am vazut, nu avea nici un fel de echipament .. sper ca e ok omul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi nu va mai abtineti ma de la "NU AI OPRIT" asta ? crezi ca de aia ne traim viata sa oprim la toate accidentele ? s-a mai explicat. poate era in troleu/taxi/tramvai/autobuz. nu trebuie sa se justifice tie de ce nu a oprit. poate nu stie sa faca primul ajutor si decat sa opreasca si sa faca prostii mai bine nu opreste. mentalitatea de cocalar incepe sa predomine pe forumul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ori suntem cocalari ori nu mai suntem ? Trebuia sa opreasca. Daca nu stia sa dea primul ajutor trebuia sa faca poze in prim-plan cu motociclistul zvarcolit de durere, sa faca filmulete pline de sange si sa le puna pe youtube si un topic pe motociclism.ro plin de detalii demne de OTV, nu ? Pai tu chiar asa, vrei sa iei painea motociclistilor tastaturisti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine tu si el sunteti cocalari.Trece pe langa accident,in vede pe ala mort pe acolo pe jos,trece mai departe si seara isi aduce aminte sa intreaba pe forum ce a patit.Nu e hilar?Daca chiar il interesa de ala oprea atunci si vedea ce face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) ... ala e cocalar, ba nu ... celalalt e ... plm ...

Bai da' ce naiba aveti ? Poate omu lucreaza la paza intr-un obiectiv ... si a vazut la 15:30 accidentul, in drum spre servici ... si a scris seara cand a iesit din tura ... nu inseamna ca si-a "adus aminte" ce-a vazut la pranz ... ci inseamna ca a scris cand a putut ... si exista alte zeci de exemple pentru care nu a putut opri si scrie atunci.

 

Eu cred ca va cam grabiti sa judecati oamenii ... fiecare face cum poate si cum crede de cuvintza.

 

Voi aveti cu ce ajuta? Sau sunteti ca niste vulturi plesuvi virtuali ce croncaniti pe topciul de cadavre ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai era unul disperat pe aici ca nu a oprit nimeni cand l-a lasat bateria...de parca umbla dreq cu cabluri la el. sau stie dreq ce probleme are ala de pa marginea soselei...dai de un psihopat care-ti ia gatu', sau mai sar altii din tufisuri...

ontopic: sanatate maxima bikerului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai era unul disperat pe aici ca nu a oprit nimeni cand l-a lasat bateria...de parca umbla dreq cu cabluri la el. sau stie dreq ce probleme are ala de pa marginea soselei...dai de un psihopat care-ti ia gatu', sau mai sar altii din tufisuri...

ontopic: sanatate maxima bikerului!

 

 

ai dreptate

 

eu am auzit de o motociclista violata langa drum

a oprit fata la semnul unui sofer ramas fara benzina< intr.o masina cu nr de belgia>

 

si in timp ce ea era aplecata peste rezervorul motocicletei tragand din furtun sa scoata benzina

 

2 complici ai soferului au sarit din tufisuri si au luat.o pe la spate pe rezervorul motocicletei

 

ASTA CA PLATA PENTRU CEI 2 LITRI PE CARE II DADUSE SOFERULUI

 

MOTOCICLISTELOR AVETI GRIJA CU.I DATI BENZINA!!!!!

 

 

PS E BINE CAND POSTEZI ...DACA POSTEZI SA INCERCI SA DAI SI CEVA DATE...NR , MODEL, CULOARE

 

ASTA AR AJUTA ..MACAR AFLA PRIETENII

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si in timp ce ea era aplecata peste rezervorul motocicletei tragand din furtun sa scoata benzina

 

aia lua benzina in gura si aia incercau sa-i dea scanteie pe la spate, buna faza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu de la o femeie, cam cat poate observa ea:

 

- multa lume, gura-casca din aia care opresc si cu rost si fara;

- politie:

- motociclist dus cu ambulanta;

- motor verde pe jos, avariat destul de grav;

- in picioare, oprite un motor rosu CJ xx NAN si unul cu numere straine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...